Hallo Ik heb een vraag. Het valt mij aan temperatuurkaartjes op dat de ene rondje nog open is, en de andere rondje helemaal blauw ingekleurd is. Mijn kaartje als voorbeeld ff toegevoegd, voor eisprong alle rondjes open, en 3 dpo ook, en de rest is allemaal donker blauw. Heeft iemand een idee wat het betekend een open rondje en een ingekleurd blauw rondje ??
Nee ik heb niet op wisselende tijden getempt. Ik temp altijd om half 7, kan een keer 5 min later zijn. Maar dan heeft het te maken met de tijd wanneer ik het erin zet, want ik zet het er namelijk nooit gelijk in ook wel eens paar minuten of een keer een half uur later. Waar kan ik dat dan aanpassen? gezien de app engels is en ik niet zo super goed ben in engels.
Je kunt een standaard tijd selecteren bij set default, dan maakt het tijdstip van invoeren niet meer uit. Pakt hij altijd die tijd. Tenzij je het zelf voor een dag anders instelt.
Bedankt voor de reacties ik heb even gekeken, en idd sommige tijden stonden op 12:25 ofzo ?? heel apart gezien ik altijd rond 6.30 / 6. 40 temp en 9 vd 10 x gelijk invul