Ik heb pas geleden mijn implanon eruit laten halen 1 dag na m'n menstruatie. Nu denk ik niet dat ik zwanger ben, dat is nog onmogelijk.. Denk eerder aan ontpillen, in mijn geval dan ontimplanonen.. Hebben meer mensen hier last van? Vannacht werd ik wakker badend in het zweet alsof ik koorts had. Ben ontzettend moe en had overdag enorme trek in chocola. Nu ben ik de hele avond al misselijk, hoofdpijn.. Wie komt t bekend voor?
Herkenbaar.. Ben gestopt met de nuvaring en heb ook last van misselijkheid in vlagen, hoofdpijn en eetzin en acht de kans zwanger te zijn nihil!
Ik heb ook aardig wat last gehad. M.n. enorme vermoeidheid, misselijkheid en pukkeltjes. De vermoeidheid en misselijkheid was na twee maanden veel minder.
hier eigenlijk ook dec gestopt met de pil en daarna veel gerommel in mijn buik vermoeidheid verstopping duurde wel 4 a 5 dagen voor ik weer naar de wc kon zwetende handen kortom van alles de eerste cyclus duurde 45 dagen en alleen bruin (oud) bloed gehad dus nu even afwachten...geen pretje dus
Hier ook herkenbaar. De eerste 2 maanden had ik elke week een ander kwaaltje. Hoofdpijn, trek in chocola, buikkramp, chagrijnig.. Nu na 2 maand lijkt de rust terug, nu in ieder geval de kwalen op de goede momenten.
hier ook vanallerlei kwaaltjes na het verwijderen van de mirena spiraal 2 weken misselijk gevoel gerommel in buik borsten die groeien van alles zo erg dat ik 4 testen heb gedaan nu nog geen ongi vrijdag bij ha na gevraagd kon wel 2 maanden duren voordat alles kwaaltjes over waren en 6 maanden voordat je ongi komt dus kunnen nog ff vooruit met de kwaaltjes fijn joh geen hormonen meer maar het is voor een goed doel
Dat had ik dus ook en maar wachten op die ongesteldheid nou dus wel bloedverlies gehad maar geen vers rood bloed dus ik ben benieuwd hoe lang het allemaal gaat duren heb ook al 2 testen gedaan maar niet zwanger altans toen ik de testen deed niet lastig is dat
ja het is wat he je lichaam houd je zo voor de gek heb vrijdag aan de ha nagevraagd of dat die klachten konden horen bij het ontspiralen en ja helaas wel je lichaam raakt van slag door dat het de hormonen niet meer krijgt en kan tot 5 a 6 mnd duren voordat je weer ongi word dus ja dan maar af en toe testen als ik eind april nog niet ongi ben dan moet ik terug komen en gaan we kijken wat we dan kunnen doen maar hoop dat het niet nodig is jij ook succes en hopen dat de eerste ongi maar snel komt
Toen ik gestopt wat met de pil (microgynon) heb ik zeker een paar maanden vage klachten gehad als misselijkheid, etc. Vooral misselijkheid had ik last van. Ik ben nooit meer aan de pil gegaan ook om die reden, ik vond dat echt vreselijk.
Sorry voor mijn late reactie, had hier niet meer op gekeken. Hoe is het nu met jullie? Ik was gewoon ongesteld geworden en ondertussen ben ik alweer voor de 2e keer ongesteld.. en niet zo zuinig ook niet. Hartstikke fijn na zo'n lange tijd.. maar niet heus
Nou ik heb me wel eens beter gevoeld Ben ontzettend moe, last van nachtelijk zweten, buikkrampen in de nacht vooral na de sex ,libdo is wel omhoog ( vriend lief blij haha), jeukende tepels/borsten en pukkeltjes in gezicht en bovenrug...
Ja, ik heb ook van die vage klachten. Verdraaid moe! Soms misselijk, beetje dizzy, ineens vet warme wangen, heel emotioneel... Niet relaxt. Net na 27 dagen wel ongesteld geworden, maar in de afgelopen week en deze (ongestelde) week ben ik nog steeds niet fit. Vooral VERMOEID!
aaah, nou meide.. hopelijk voelen jullie je snel wat beter. Bizzy zijn dat geen hoopvolle kwaaltjes? Ik ben aan het wachten op mn eisprong.. Ik voel het wel wat trekken onder in mn buik en ik ben ongelooflijk chagrijnig op sommige momenten en ook een hoog libido. Ben heel benieuwddd Jellebelle wel fijn dat je cyclus meteen goed zit.. 27 dagen. Sommige moeten heel lang wachten op een menstruatie.