Ruiken jullie borsten ook anders nu je zwanger bent? Normaal roken ze niet echt geloof ik, maar nu ruiken ze een beetje zoetig. Heeft dit met de aanmaak van borstvoeding te maken ofzo? Of ben ik de enige die er last van heeft?
euhm ik heb er zelf nog niet aangeroken. heb nog geen klachten gehad van mannetje noch een opmerking over dat ze anders ruiken. nu smeert hij ze elke avond in. maarre ik zal het eens aan hem vragen.
mijn vriend zei dat k zoeter rook daarom wist hij het eerder dan k dat k zwanger was je gaat idd anders ruiken ohja bv is ook erg zoet haha heb wel s gehad dat k een beetje bv op mijn hand terecht kwam en dat ging helemaal plakken
Ik heb het ook nog niet van m'nman gehoord, maar ik ruik het zelf heel goed. Vooral als ik me uit ga kleden. Ik rook het zelfs toen ik vrijdag positiekleding aan het passen was (en ik had toch echt 's ochtends gedouched). M'n vriendin was erbij, maar die rook niks... gelukkig maar!
Heb er nooit op gelet eigenlijk, en heb mijn vriend er ook nooit over gehoord. Ik ga zo gelijk eens ruiken!
ook bij mij geen andere geur als normaal. ik vroeg mijn mannetje te ruiken... hahaha ik ging stuk ik wou dat ik een foto had gemaakt
*snif snif* Hahahahaha ik laat die van mij straks ook ruiken! Is er gisteren niet meer van gekomen, ik was te moe
Ja ik ruik het wel maar mijn man ruikt het niet , nu heb ik een heel gevoelige neus misschien jij ook Sandra? Ik ruik altijd dingen die anderen niet ruiken.