Pijn in knieën, heupen (deze 2 vooral), enkels, polsen, handknokkels & onderrug.. Vooral als t wat kouder is.. Iemand n idee? Weet niet of ik verder ergens last van heb want weet niet waar op ik moet letten.. Heb t overigens al jaren maar pas de laatste 2 jaar best extreem (en dan vooral en vaker met koud weer) Ben benieuwd of iemand iets weet..
Als er weersverandering is, heb ik het ook. Maar dan alleen in allebei mn knieën want die heb ik 2 x gekneusd gehad en in mn enkel daar heb ik posttraumatische dystrofie in en ook 1x gekneusd en 1x enkelbanden gescheurd.
reumatische klachten???? En dat is nogal een breed begrip hoor, want er valt nogal wat onder de noemer "reuma". Mijn vriend heeft ook wisselend pijnen in zijn gewrichten, vingers zijn stijf en ook regelmatig last van zn spieren.... die wordt volgende week dus gezien door een reumatoloog om te bekijken of het een variant "van" is... of toch iets anders. Dus misschien toch eens langs de HA met deze klachten??
Ja ik ben redelijk lenig, vooral in mn vingers en armen.. Kan het bovenste stukje van mijn vinger afzonderlijk bewegen maar dat kan mn nichtje van 17 ook, bovendien kan ik dat al heel lang..
Tja als jij zegt het is erg vervelend dan is er maar 1 oplossing en dat is even langs de ha . Wj kunnen wel gaan zitten gokken maar dit zijn zulke algemene klachten daar kunnen wij via een schermpje niks mee
Misschien hypermobiel, met wat je vertelt over je vingers? Ik heb de klachten uit je beginpost en ik heb fibromyalgie, mijn nichtje is ook erg lenig + de klachten uit de beginpost en is hypermobiel + heeft fibromyalgie. Ik zou eventjes naar de huisarts gaan, het kan buiten bovenstaande dingen nog heel veel zijn.
Ik heb gewrichtsklachten door medicijngebruik. Nu met het koude weer heb ik meer last van mijn polsen, handen, vingers, knieen en heupen. Dus wel herkenbaar. Sterkte ermee!
Dit kan echt van alles zijn. Mocht je je dus zorgen maken, dan even langs de huisarts, die kan je doorverwijzen naar een specialist die dan weer de nodige onderzoeken kan gaan uitvoeren.
Mijn lieve buurvrouw zegt altijd dat ik me goed moet aankleden in de winter, zodat ik geen last krijg van mijn gewrichten (ook niet op oudere leeftijd) . Als ik jou was zou ik toch maar langs de ha, die kan beter kijken wat het is en onderzoeken uitvoeren.