Zou het een goed idee vinden! Het zal mij een worst wezen of je je kind wel of niet vaccineert. Alleen als ik dan graag mijn kind naar een kinderdagverblijf breng zonder ongevaccineerde kinderen zou die optie er ook moeten zijn. Zo kunnen ouders zelf kiezen waar ze hun kind heen brengen: een kdv met enkel gevaccineerde kinderen, met zowel gevaccineerde als ongevaccineerde kinderen of enkel ongevaccineerde kinderen. Kan me niet voorstellen dat 1 van beide ‘groepen’ daar iets op tegen heeft.
Ik vind het goed dat een kdv er voor mág kiezen om kinderen op deze gronden te weigeren. Ik verwacht zelf dat er ruim voldoende opties over blijven voor degenen die er bewust voor kiezen om niet in te enten.
Terecht. Vind dat het sowieso verplicht moet worden om te vaccineren, ouders die dat verzonnen onderzoek over autisme na vaccinatie geloven moeten kunnen niet zelf goed nadenken en mogen wat mij betreft gedwongen worden hun kinderen te laten vaccineren. Vind het schrijnend dat steeds meer ouders hun kinderen een goede gezondheid ontzeggen.
Dat mag toch allang? Het kdv waar ik destijds werkte weigerde ook niet gevaccineerde kinderen. Zeker op de babygroep waren we heel streng. Overigens vind ik dat de keuze voor vaccineren bij de ouders zelf moet liggen, geen plicht en zeker geen fratsen als: wanneer je niet vaccineert krijg je geen kbs, dat vind ik zoiets onzinnigs. Maar je loopt dan idd het risico geweigerd te worden bij een opvang. Ik heb dus zelf een opvang bij mij thuis en ik neem ook geen kindjes aan die uit principe niet gevaccineerd worden. Medisch vind ik een ander verhaal, maar dan moet dat wel aangetoond kunnen worden.
Het mag nog niet. Was laatst toevallig een item over op het nieuws. Maar ik vind het ook een goed plan. En ik zou dan absoluut voor een opvang kiezen waar deze regel geldt.
Goed plan! Mijn dochter heeft een gezondheidsprobleem en is hoog risico bij elk klein dingetje. Zou niet willen dat zij in levensgevaar komt omdat een ander vaccinaties weigert
Even een vraag uit interesse: moet KDV personeel zich dan ook verplicht laten (her)inenten daar de immuniteit op latere leeftijd weer afneemt en zij dus evengoed een besmettingsrisico met zich meebrengen?
Ik vind het zorgelijk, wie gaat dan bepalen wanneer een kind op medische gronden niet kan worden ingeënt nou wel of niet naar een kdv mag gaan en wie gaat bepalen wanneer het wel of niet medisch verantwoord is om te vaccineren? Mijn jongste reageerde heel heftig op de 1e vaccinaties maar er waren meerdere artsen en verpleegkundigen op het cb die vonden dat ik en mijn man ons aanstelde en ook mijn huisarts wuifde mijn zorgen weg. Pas toen ze 10 maanden was vroeg de vervangende cb arts waarom wij geen vaccinaties meer hadden gegeven en na onze uitleg en foto's van de bijwerkingen werd daar terplekke besloten dat ze de volgende vaccinatie in het ziekenhuis werden gegeven. ( telefonisch besproken met kinderarts in het ziekenhuis)Ze begreep echt niet waarom haar collega's dat niet hadden gedaan aangezien de bijwerkingen echt niet normaal waren. als de vaccinaties in het ziekenhuis niet goed waren gegaan mochten we niet verder vaccineren. Gelukkig ging het goed.maar ik vraag mij echt af wat we hadden gedaan als zij en de kinderarts in het ziekenhuis er niet waren geweest of ons niet serieus hadden genomen. Waarschijnlijk had ze dan geen vaccinaties meer gekregen.
Ik hoop oprecht dat jouw kinderen niet ziek worden van inenten waardoor je andere keuzes moet maken en geen opvang voor je kinderen kunt vinden. *nee ik ben niet tegen fascineren maar elk verhaal heeft 2 kanten
Typisch dat er nu de medische gevallen bij worden gehaald. Als iedereen nou gewoon fatsoenlijk vaccineert vallen deze onder groeps immuniteit, dus kunnen ze uitzondering op de regel zijn. Het gaat het hier natuurlijk om om de betweters aan te pakken die niet vaccineren vanwege ongegrond wantrouwen. Hele goede zaak dus om deze kinderen te mogen weren!
Ik vind dit een goede maatregel. Op zich ben ik als ras liberaal geen voorstander van verplichten. Maar in een opvang moet je je kinderen in een veilige situatie kunnen onderbrengen. Niet gevaccineerde kinderen zijn nu eenmaal gevaarlijk voor baby’s/jonge kinderen, die nog niet alle vaccinaties gehad hebben. En op een opvang is er veel contact. Dus dan vind ik het een logische maatregel.