iemand een (werkende) Avent flesverwarmer die je maar kort gebruikt hebt, en om wat voor reden dan ook niet meer gebruikt.?
Hey, Ik heb zo'n flessenwarmer die ik niet meer gebruik! Hij is slechts 2x gebruikt ofzo, maar hebben andere flessen gekocht.
Hier nog eentje... Is maar enkele keren gebruikt. Moet eerlijk zeggen dat ik het een onding vond... Was altijd te warm of helemaal niet warm... Niets ertussenin :x Mocht je interesse hebben, laat maar weten.
http://www.zwangerschapspagina.nl/koop-aangeboden/179938-aventflessen-warmer-flessenset.html Ik heb hem ook! We hebben hem maar een paar keer gebruikt omdat we al snel flessenvoeding kregen voor Finn zijn koemelkallergie. Dus de BV die ik erin had willen verwarmen was er niet Ik vond hem wel goed werken (die paar keer dat we hem hebben gebruikt) het boekje en alles zit er nog bij!