Hij sliep al rot toen hij nog z'n speen had. En toen was ik het zat en ben ik er cold turkey mee gestopt. Hij heeft het er nog wel eens over maar het is niet meer naar het naar bed brengen dat hij erom zeurt zoals de eerste dagen
Nu iets meer dan twee weken van z'n speen af en meneer vraagt er niet meer om en heeft het er niet meer over. Maar nu komt hij elke keer uit bed en zo gaan we 2 uur door. Eerste keer zeg ik dat het bedtijd is en de volgende keren zeg ik niks en leg ik hem terug in bed. Campingbedje ook al geprobeerd en dat vond hij al helemaal niks. Ik weet het gewoon allemaal even niet.... (Ik snap dat vele van jullie het niet eens zijn met mijn manier van doen) maar in mijn ogen is het geen optie meer om z'n speen speen terug te geven. Hebben andere moeders hier enig ervaring mee??
Lastig hoor! Mijn zoon is (gelukkig) nooit uit bed geklommen, en blijft zelfs nu nog meestal roepen als hij wakker is (vanuit zijn peuterbedje). Hij heeft ook een speen, en ik durf hem deze nog niet af te nemen! Zeker is het gewenning, maar nu hij eindelijk sinds een klein jaartje wat beter slaapt snachts, gaat ik geen risico's nemen en hem de speen afpakken haha. In jouw situatie snap ik het volkomen, als hij toch moeilijk slaapt ondanks de speen, zou ik ook meteen van de gelegenheid gebruik maken om hem deze af te nemen. Verder denk ik dat je toch vol moet houden en dat het uit bed komen steeds minder zal worden. Hoe je het uitlegt komt het overeen met de techniek van de Nanny (Jo) Lijkt me prima, dus ga zo door zou ik zeggen. Zal uiteindelijk wel zijn vruchten afwerpen. Succes!
Als mijn zoontje nog goed sliep dan had ik het ook niet afgepakt. Ik hoop echt dat het snel beter wordt, want als je leest dat het na 2/3 iets beter zou moeten gaan. Dan duren deze 2 weken erg lang al. Maar goed, niet elk kind is hetzelfde. Zennnnnnnn hahah