Ik was benieuwd wie er vandaag allemaal meedoen aan de staatsloterij? Ik heb er niet veel vertrouwen in maar ik dacht: niet geschoten is altijd mis Dus heb ik zaterdag maar een lot gekocht... Ook meteen maar een voor mn moeder voor haar verjaardag! Dus ben benieuwd haha Wie nog meer?
ik heb een lot gekregen op mijn verjaardag met als 2 eindcijfers mijn geboortedag... wie weet.. maar ons geluk kennende..
op het werk hebben we 2 straatjes gekocht. Thuis heb ik zelf ook nog 1 lot liggen. Mijn mammie heeft 5 loten en nog een paar vijfjes
Wij spelen iedere maand mee, dus ook vandaag. Ik heb ons nieuwe huis al uitgezocht, nu alleen nog even de hoofdprijs pakken....
nou ondanks alles... wij nog net voor 1 uur ook een lot gehaald. Vriend lief keek me zo lief aan van... mag ik er 1 kopen? die denkt altijd maar dat we ooit wat gaan winnen dus vooruit niet geschoten is altijd mis
Wij wilden een lot kopen maar helaas was er een landelijke storing aan de apparaten, waardoor we geen lot hebben kunnen bemachtigen. Ik wens iedereen succes!
Ik doe nooit mee... Mijn opa heeft echt heel lang meegedaan. Maar heeft nog nooit een grote prijs gewonnen. Hij had het geld beter kunnen opsparen. En als ze nou 27x een miljoen weg zouden geven. Zou iedereen meer kans hebben. Maar voor degene die wel een lot hebben gekocht....succes.
Ik vind die loten dus echt zonde van het geld. Heb er dan ook nog nooit aan meegedaan. Ik vind de kans op het winnen van een prijs zo minimaal. En als je dan toch een keer een paar tientjes wint, dan heb je mooi de loten terug betaald, denk ik dan maar. Nee, de loterij is niet aan mij besteed. Mijn man geeft er trouwens ook niks om.
Wij spelen al jaren automatische mee en spelen eigenlijk elk jaar wel quit. We hebben 1 keer toch echt wel een leuk bedrag gewonnen.
ik doe ook iedere maand mee. Samen met mijn zus, dus als we een tientje hebben, krijg ik maar 5 haha. Maar ach....OOOOOOOOIT win ik genoeg!!!!
Wij spelen elke maand mee. Maar we zien wel. Werken zal ik toch wel blijven doen, want wat moet je anders de hele dag doen? Ik zie mij echt niet de hele dag op een Bounty eiland zitten ofzo. Nee hoor, laat mij maar lekker 3 dgn werken waar ik zit of vrijwilligerswerk.
Wij spelen eigenlijk altijd mee.. De kans dat je een grote prijs wint is klein maar het kan wel.. In 2001 hebben wij 50000 gulden gewonnen.. Kwam mooi uit, want we woonden toen net samen, en in ons huisje stonden allemaal bij elkaar geraapte meubeltjes, dus veel nieuwe meubels gekocht, auto gekocht. Nou ja, stom genoeg is er van die 50000 niet veel meer over.. Maar we hebben ook nu een lot..
Wij doen ook mee. Op de zaak met 2 straten met 16 man. Met 4 stellen hebben we een straat, en ik heb nog voor ons 4x 1/5 loten. Dus we hopen en dromen over wat we er wel niet allemaal mee kunnen doen. Stel stel stel...............
Mijn man heeft er ook maar eentje gehaald die heeft om één of andere reden altijd het idee dat we gaan winnen... Ik heb er niet zoveel vertrouwen in.... Maar wie weet komt één van de dames morgen wel heeeeeeel blij op het forum als winnaar! Who knows... Kus Lara
Hier ook een lot, wij doen regelmatig mee en alleen al het fantaseren over wat je met het geld zou doen is al leuk.
Je kon ze vandaag maar tot 13.00 halen...... Trekking is ook al geweest maar wordt vanavond pas bekend gemaakt!