Wij willen eind juni naar Oostenrijk op vakantie gaan, we gaan kamperen. Wie heeft er tips voor campings, uitjes enz? En wat moeten we absoluut niet gaan doen? We willen naar Tirol gaan.
Ik ben geen kampeerder, maar ik kan je de camping in Ried im Oberinntal aanbevelen. Ligt beneden in het dal met in de buurt een groot zwemmeer. Ga je met de auto een stukje omhoog naar serfaus fiss, daar is het walhalla voor kinderen Bovendien ook veel leuke uitstapjes in de buurt. Binnen een half uur zit je in zwitserland of italie. Wij hebben deze zomer ook weer een paar weken geboekt in Serfaus. Ik kom al 30 jaar gemiddeld 2 keer per jaar in Oostenrijk, en ik ken geen leuker gebied voor kinderen dan dit. Er is hier al een topic overigens waar meer info te vinden is.
Bedankt voor de tip. Ik heb het andere topic idd gezien, maar daar gaat het om kleine kinderen en die hebben we niet. Wij gaan met z'n tweetjes.
Dan zou ik niet zo snel voor deze regio gaan, hoe mooi ook. Voordat wij kinderen kregen, gingen wij graag naar het Stubaital, Neustift en het Zillertal, Mayrhofen. In beide plaatsen liggen prachtige campings en in beide gebieden tref je een zeer mooi gevarieerd en uitgebreid wandelnetwerk aan.
Camping Hell in Fugen lijkt me zelf heel leuk om een keer heen te gaan Camping Hell***** in Fügen im Zillertal Oostenrijk reviews 8.9 | Zoover Home Site van de camping
Lijkt me handiger als ts misschien wat meer info geeft wat de wensen zijn en wat je vooral WEL wil doen.... Camping Hell in Fügen is iig een "kleine" maar mooie camping met krappe plaatsen en een paar huisjes. De sfeer schijnt er van horen zeggen erg leuk te zijn. Maar het plaatsje Fügen biedt weinig. Je bent afhankelijk van de auto zeg maar, wil je erop uit. Het ligt niet zo centraal in het Zillertal (Mayrhofen en Zell bijv wel). Voordeel: er is een mooie Therme met prachtige zwembaden.
Volgens mij was ik vrij duidelijk, maar goed zal het nog eens proberen: -wat vonden jullie leuke uitjes? Wat hebben jullie zelf gedaan? -wat is er tegen gevallen en wil je qua uitje absoluut niet aanraden? Weet er iemand leuke campings? We willen gewoon een leuke vakantie en we staan overal voor open, vandaar dat ik niet naar een specifiek uitje vraag of specifiek aan geef wat ik WEL wil doen.
Je geeft bijv. niet aan WAT je wil doen in Oostenrijk, en dat is nogal belangrijk in de keuze van je gebied. Ga je om te bergklimmen of wandelen, ga je om leuke plaatsen te bezoeken, ga je voor het zwemmen, welness, relaxen, raften canonying, kleine of grote plaats etc etc. Dus nee je geeft niets specifieks aan wat je leuk vindt en waar je naar op zoek bent. Ieder gebied specialiseert zich in bepaalde activiteiten. Wil je dan eens wat anders doen, zul je een heel stuk moeten rijden en heb je dat er voor over?
Wij zijn er al eens geweest en ik vind het fantastisch, het weer is alleen zo onvoorspelbaar daarom twijfel elk jaar weer om te gaan, misschien gaan we dit jaar wel weer, vorig jaar door t weer toch in frankrijk geweest. Wij zijn toen hier geweest, prachtig! Seespitz dan, niet die andere, zijn beide van dezelfde eigenaar. Campingplatz Seespitz - Plansee Tirol - natur erleben De camping was toen (=5 jaar terug ofzo) wel klein, simpel, toiletgebouw ook. Maar voor ons prima, het ging echt om het uitzicht etc. We zijn er maar kort geweest op doorreis daardoor ook helemaal niet heel de camping en faciliteiten gezien hoor, las later dat ie groter was als wij toen zagen haha. En tja alle grote bezienswaardigheden kom je wel tegen op google, watervallen, omhoog naar de sneeuw, ik vond het gaaf.
Wij gaan elke zomer naar Oostenrijk, maar naar Wenen, dus daar heb je niet zoveel aan Ik weet wel dat ik een keer iets meeeega-moois heb gevonden met watervallen, maar wat voor ons veel te ver weg was, 5 uur rijden vanaf Wenen ofzo. Het zou best goed kunnen dat dat wél op redelijk afstand van Tirol lag, maar ik kan nu natuurlijk niet meer op de naam komen.. Ik ga nog even héél hard nadenken..
Ik ga noit meer naar Kaprun en Zell am See in de zomer. Prachtig gebied leuke dingen om te doen, maar erg geliefd bij de toeristen uit het midden-oosten. Overal echt overal zwarte gesluierde vrouwen, arabische teksten in de restaurants. Fijn voor de oostenrijkers een goede inkomstenbron maar ik voelde mij met mijn blonde hoofd echt in de minderheid en daarom niet prettig.
Vroeger gingen wij om het jaar naar het Zillertal, Zell am Ziller daar is ook wel een camping trouwens. Wij zaten toen in een appartement. Ik heb er als kind geweldige vakanties beleefd. Later zijn mijn moeder, zus en ik ook nog wel eens met ons drieën geweest. Maar er is voor elk wat wils, voor jou t/m oud. Met of zonder kinderen. Het is gewoon prachtig daar. Zillertal
Ik ga inmiddels al 17 jaar naar Oostenrijk in de zomer.. Uitjes: - Krimmler Wasserfallen - Swarovski Kristallwelten (als je er van houdt) - Grossglockner - Er zijn diverse klammen om te gaan wandelen, ik vind dat dus echt geweldig. Verder heb ik geen ervaringen met campings.
Ik ben in 1992 voor het laatst in Oostenrijk geweest, wij kampeerden toen ook in de buurt van Tirol. Het meertje dichtbij de camping was IJSKOUD! Dat herinner ik mij nog goed, niemand zwom er in Op onze familiefilm zegt mijn vader een keer (terwijl ik in zo'n zwemband zit) dat ik er echt uit moet komen anders raak ik onderkoeld Maar ik heb er zulke leuke herinneringen aan! We gingen de laatste jaren altijd naar Frankrijk op vakantie omdat ik daar vroeger nooit ben geweest. Maar dit jaar gaan we naar Oostenrijk, alleen dan naar Karinthië