Zomervakantie italie

Discussie in 'Vakantie en vrije tijd' gestart door Brigitte1985, 12 jan 2020.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Brigitte1985

    Brigitte1985 Fanatiek lid

    29 nov 2009
    1.018
    213
    63
    Ben op zoek naar een bungalow, appartement of chalet voor 4 personen in italie, airco is gewenst. Graag een zwembad met glijbaan en kinderbad erbij.

    Ben niet van grootschalige campings en zoover helpt me niet met zoveel slechte beoordelingen :) dus hoor graag van mensen zelf of ze ergens zij geweest en het aanraden
    Max 1600 euro, minimaal 11 dagen. Tussen de 10 en 13 uur rijden
     
  2. aicirtap

    aicirtap VIP lid

    25 mei 2014
    9.148
    3.392
    113
    Vrouw
    La cecinella. Bij cecina mare. Uit mijn hoofd op 15-20 minuten lopen (over een schaduwpad) zit een supermarkt en bushalte naar cecina. Daar heb je grotere/meer supermarkten en kan je de trein pakken naar lucca, livorno, pisa, florence. Wij zaten eind september en toen was er veel dicht bij het strand. Wij zijn geen strand mensen dus geen idee meer.
    Heel raar op zoover een 5.2 zie ik nu. Waarom geen idee???
    Bij de eerste beschrijving zie al een enorme zeikerd! Wij hebben geen geluidsoverlast toen gehad, maar wij zijn er ook al een tijd niet geweest. En hij heeft een 1 kamer appartement geboekt en dat kan je zien op de foto’s. Er zijn ook 2 -en 3 kamerappartementen/huisjes.
    De handdoeken klopt overigens wel.


    En waarschijnlijk te ver. Maar we hebben een heerlijke vakantie gehad op Sicilië. Wij zaten in Holiday Club Naxos :)
     
    Brigitte1985 vindt dit leuk.
  3. suus1983

    suus1983 VIP lid

    10 okt 2006
    50.252
    36.073
    113
    Valle Gaia en Piantelle zijn mooie kleine camping met heel goede cijfers, alleen geen glijbaan meen ik. Wel kinderbad.
     
    Brigitte1985 vindt dit leuk.

Deel Deze Pagina