Toen Ryan bijna 10 maanden was zijn we 3 weken naar Italië geweest aan het Gardameer in een bungalowtent die daar al klaar staat. Is ons uitstekend bevallen, Ryan heerlijk rondkruipen en spelen in z'n campingbedje en natuurlijk zwemmen in het meer.
Wij gaan met Hemelvaart eerst eens een lang weekend naar Landal De Vers om te kijken hoe dat gaat zo met zijn drietjes. En in augustus of september willen we dan nog iets langer weg - twee weken of zo -, waarschijnlijk in een huisje of stacaravan ergens in Nederland, België of Duitsland. Groetjes, Wendy
Wij gaan 2 weken naar Portugal met het vliegtuig. Ik vind het behoorlijk spannend, maar Lynn is dan bijna 1 jaar. We hebben een appartement dus dat is wel lekker. We zullen wel een ander ritme hebben dan we normaal hadden op vakantie.