Waar gaan jullie heen? Wij gaan naar Marokko! Mn schoonmoeder is hertrouwd, met een Marokkaanse man, en ze hebben daar een huisje, dus wij gaan lekker met hun mee dit jaar! Vind het wel super eng, want heb diabetes,en sinds ik dat heb ben ik niet meer op vakantie geweest, en daar is het ook super warm natuurlijk! Heb er nu al zin in,laat juli maar snel komen!
Wij pakken denk ik een last minute tegen die tijd, we kijken het weer even aan en onze financiën! Of het buitenland word of gewoon NL moeten we ook tegen die tijd even bekijken.
Wij gaan eind jullie lekker een weekje naar Ameland. Hopelijk hebben we dan mooi weer. Lekker naar de zee....
Meestal blijven wij ook altijd in nederland! Het is denk ik 8 jaar terug dat ik naar het buitenland ben geweest
Wij gaan al over 6 weken naar frankrijk.... Lekker kamperen ( in een stacaravan ) in Canet-plage!!!!!! Heb er echt zin, zeker nu met dit weer!!!!!
wij gaan verhuizen in de zomervakantie en dan als we over zijn ben ik al stuk verder in zwangerschap dus ga ik lekker hinter hause genieten van zon, zwembad en dikke buik
lekker luxe vakantie in turkije antalya, 2 weken in een 5 sterren hotel , ze hebben er ook hele leuke dingen te doen voor kindjes dus heb er helemaal zin in mijn broer mag ook mee op onze kosten dus wordt echt gezellig
Wij gaan over 5 weken 4 dagen naar Griekenland. Op Kreta, stukje boven Chersonissos in een All-In hotel, met van alles daar.. Heeeerlijk! 11 daagjes met z'n 3en, super. Kan niet wachten.
Wij zijn van plan om naar Didim(turkije) te gaan,5 sterren hotel samen met mijn man,mijn moeder en broer. Wanneer weten we nog niet precies,maar dat komt vast wel goed. Me moeder en broer blijven daar slapen in mijn schoonouders huisje. Heb er al zin in..