Heyy! Ik heb de naam van mijn zoontje op de binnenkant van mn pols staan. Beetje sierlijk lettertype. Nu wil ik straks van ons dochtertje ook haar naam laten zetten. Maar.... Waar?? Jullie ideeen? Ik zat te denken op mn zelfde arm, maar dan aan de bovenkant pols. Dan mooi laten doorlopen ofzo. Maar daar zit ook die knobbel. Op mn andere pols vind ik ook mooi, maar dan kan ik mn horloge nooit meer om. (Draag m niet dagelijks hoor) En stel dat we ooit een 3e kindje willen, dan staat er altijd 1 apart. Iemand ideeen? Of voorbeelden?
Ik heb de naam van mijn zoon aan de zijkant van mijn arm. Wel een beste plaat. Zal een kijken of ik een foto vind. Sorry heb geen foto op mn tablet staan.
Ik wou mijn dochters naam eerst aan de binnenkant van mijn heup. Heb bij mijn lies in de buurt een hart, maar die is door de zws nogal lelijk gewordrn. Dus dat feestje gaat niet door. Wil haar naam nu onder mijn sleutelbeen
Ik krijg zaterdag mijn tattoo. Het worden twee harten onder elkaar verbonden met trouwringen. In de bovenste onze trouwdatum en in de tweede komt de naam van onze dochter en geboortedatum. Bij het ontwerpen van de tattoo heb ik gevraagd of ze er rekening mee wilde houden dat ik nog een kinderwens heb. Als ik nog een kindje mag krijgen dan kan er nog een hart onder.
Kunnen ze niet op de een of andere manier deels door elkaar getattoeeerd worden? Dus iets eronder en wel duidelijk leesbaar, maar iets met elkaar verweven zeg maar..
ik zit met zelfde dilemma heb naam van mn zoontje op mn arm staan en heb geen flauw idee waar ik de naam van mn dochter neer moet zetten. heb op beide enkels al een tattoo en op mn andere arm vind ik weer zo 'evenwichtig' (beide benen en armen een tattoo)
Wisten jullie dan nog niet dat je misschien meer kinderen zou willen? Ik had daar rekening mee gehouden door de naam uit het midden te laten zetten, dan kan een volgende eronder/ernaast. Roozjuh, ik weet niet hoe lang de naam van je 2e is, maar kan die niet op je pols, dwars op Damian?
Zat ik ook aan te denken. Zij heet C.harlie. Ik had er overigens geen rekening mee gehouden want heb mn hele leve gezegt dat ik maar 1kind wilde. 2jaar na geboorte van mn zoontje begon t pas te kriebelen voor een 2e
Ik lees even mee... Ik heb de naam van mijn oudste ook op de binnenkant van mijn pols, de jongste moet er nog bij... Maar hoe? Heel benieuwd naar ideeën!
Ik heb zelf de naam van mn zoontje op de zijkant van mn arm, echt van pols tot elleboog (hele lange naam) Mocht er een tweede bijkomen dan komt die eronder Ik zou hem er dus wel onder laten zetten, of op de bovenkant van je pols.
Hier hetzelfde @fenneke: nee, wij wilde altijd pertinent zeker 1 kindje ipv 2, vandaar.. Anders had ik hem ergens neergezet waar de 2e ook makkelijk bij kon qua naam Hier kan ik de naam van dochter er niet onder zetten of erin verweven aangezien hij laag is gezet en ik een hele dunne pols heb
@roozjuh: bij jou zou ik je dochters naam eronder zetten.. Bijv verbinden met een mooi sierlijk hartje en wat later laten inspringen zodat de namen aan elkaar verbonden zijn
Ik heb deze tattoo, schuin onder de naam van mijn oudste zoon komt de naam nog van mijn jongste. Rechts onder die bloem.
daantje, mooie tattoo! ik zou m idd misschien er wel onder kunnen zetten maar ben bang dat ie in zn geheel(incl naam van zoonlief) dan te laag staat. bah tis zo moeilijk
FB dat ligt eraan wat de naam van jullie dochtertje gaat worden?!!? haha, nee geintje ben gewoon nieuwsgierig STEL dat er ooit een tweede kindje komt dan zou ik het aan de voorkan van mijn pols doen (naud staat aan de binnenkant) en die 2 mooi verbinden.. Een derde komt er nooit (tenzij nummer 2 een tweeling is dan moet ik iets anders bedenken)
Ik lees mee want wil de naam van onze zoon ook laten zetten. Vraag me af hoe jullie dat allemaal met werk doen? ik kan hrt nooit verbergen in de zomer als het op Mn pols staat.. Zat dus te denken aan op Mn buik maar hoe / waar? Misschien alleen eerste lettee. Tatoeerder al wel uitgezocht heeft prijs gewonnen in fijne lijnen
Nikske: haha nog even geduld MaMa: op mijn werk mag je ook geen zichtbare tatoo's Maar er is nog nooit iets over gezegd. Als ze moeilijk gaan doen. Doe ik een armband of zweetbandje om. Of een mooie pleister haha