baby slaapt niet meer door

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door lucynta, 9 apr 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. lucynta

    lucynta Nieuw lid

    9 apr 2014
    2
    0
    0
    Hey iemand evaring ?
    Maelynn is nu 9weken en sliep al door sinds ze 6weken was maar nu afgelopen week leek ze een beetje verkouden en sindsdien slaapt ze niet meer door iemand evaring ?
    Ik vraag me dan ook af of ik haar snachts de speen moet geven of gewoon borstvoeding maar niet dat ze er een gewoonte van gaat maken dat ze weer snachts een voefing wil hebben :s
     
  2. beertje1987

    beertje1987 Fanatiek lid

    10 okt 2012
    2.106
    1
    38
    Een nachtvoeding op deze leeftijd is volkomen normaal en waarschijnlijk ook gewoon nodig hoor dus ik zou haar als ze komt gewoon aanleggen
     
  3. adi

    adi Niet meer actief

    Nee, geen voeding ontzeggen!
    Dat ze 3 weken heeft doorgeslapen is ook geen garantie dat ze dat structureel gaat doen, kinderen veranderen behoorlijk na elke ontwikkelingsfase.

    Voor haar groei en jouw productie is het heel gezond om s nachts te voeden. Ik zou me pas over een aantal maanden druk gaan maken over doorslapen. Ze is nu net geboren..
     
  4. Feye

    Feye VIP lid

    26 nov 2013
    6.468
    3.914
    113
    Vrouw
    Tja het kan zoveel zijn, maar ik zou idd gewoon voeden en dan ze slaapt ze zo weer verder denk ik. Zo'n kleintje went nu echt nog niet aan het feit dat je voedt wanneer ze wakker wordt.
    Hier is zoontje 5 maanden en sliep ook door met 6 weken, maar er zit echt weleens een weekje tussendoor dat hij wel wakker wordt 's nachts en waarom? Geen idee. Gaat vanzelf weer over.
     
  5. medj1983

    medj1983 Fanatiek lid

    12 jun 2012
    3.201
    509
    113
    Hoelang heb je haar voorheen laten doorslapen? Nachtvoeding lijkt me echt nog nodig, zeker de eerste weekjes. Wij hebben in ieder geval altijd trouw de wekker gezet voor de nachtvoedingen. Nu slaapt onze dochter van 22 uur tot 5 uur, echt perfect, want om 5 uur gaat mijn wekker ook :D
     
  6. Jennifer0306

    Jennifer0306 Bekend lid

    19 mei 2012
    809
    7
    18
    Ik zou zeker voeden. Dit is absoluut nog geen kwestie van gewenning bij 9 weken maar als ze drinkt heeft ze gewoon honger. Ze is nog zo jong.
     
  7. Shakes

    Shakes VIP lid

    2 apr 2013
    14.132
    5.874
    113
    Vrouw
    Vlaanderen
    Op die leeftijd is een nachtvoeding heel normaal. Het is niet omdat ze er enkele weken geleden geen behoefte aan had, dat dat zo blijft. Op enkele weken tijd verandert er zo veel voor je kleintje, dat plots meer honger hebben er gewoon bijhoort.
     

Deel Deze Pagina