Eigenlijk zou hij vandaag met een natuurlijke kzsnede gehaald worden maar precies een week geleden om 21:30 braken opeens mijn vliezen. Ik zat op de bank, voelde een harde schop en voelde het water stromen ... Jeetje mijn vliezen zijn gebroken! Mijn man sprong op en schrok van mij Ik liep maar snel naar de badkamer om een hoop handdoeken te gebruiken, het vruchtwater stroomde eruit en het was veel! Misschien omdat hij in stuit lag dat het er makkelijk uit kon stromen. Ziekenhuis gebeld... We moesten direct komen en opa en oma gebeld want die kwamen op de kindjes passen. Die lagen heerlijk te slapen en wisten dus nog niet dat ze de volgende dag een broertje erbij hadden Aangekomen in het zk klaargemaakt, infuus, catheter (auw) ingebracht en aan de ctg. Weeën had ik onderweg naar het zk al en ik kreeg te horen dat we een uur moesten wachten want er was een spoedgeval. Prima. De weeën waren te doen dus ik lag relax te wachten. Als snel kwamen de weeen erg snel en toen het uur om was kwam de gyn, helaas nog een spoedgeval dus weer een uur wachten. Toen was ik een beetje boos hoor, maar goed geen keus. Meer dan een uur voorbij en eindelijk kwamen ze ons halen... Natuurlijke kzsnede was helaas niet meer mogelijk door de spoedkzsnede. Jammer. Aangekomen werd de ruggeprik geplaatst, deed echt geen pijn, ik ging liggen en het warme gevoel kwam idd opzetten in heel mijn onderlijf. Apart! Even nog wachten en toen begonnen ze. Het duurde toch wel langer dan ik dacht. Na een hoop geduw en getrek want meneer was wat groot, werd onze zoon J.ulian M.iguel geboren om 1:32 hij huilde gelijk en alles was goed. Gewicht 4140 gram. Opeens kreeg ik hem op mijn borst en kreeg ik een heerlijke warmtedeken. Toch een natuurlijke kzsnede super gyn van me! Hij wilde gelijk aanhappen dus hop aan de borst. Hechten duurde door dit alles niet zo lang. Op de verkoeverkamer heeft hij ook de hele tijd op me gelegen, dit was zo mooi! We mochten al snel naar de kraamsuite.... Alles was helemaal goed. Na 2 dagen mocht ik alweer naar huis en alles gaat super. Bv loopt en ik herstel vlot. Onze zoon is geboren.... Het mooiste mannetje wat we ooit gezien hadden. Wat zijn we trots op onze kleine man.. Sorry papa maar ik heb een nieuwe liefde in mijn leven
Gefeliciteerd Lov! En wat een fijne ervaring zo te lezen. Heerlijk dat het met een keizersnede ook zo kan gaan.
Gefeliciteerd Lov! Fijn dat je keizersnede toch zo'n goede ervaring is geworden! We waren op dezelfde dag uitgerekend jij en ik, en nu zijn we ook nog eens op dezelfde dag bevallen
Wat een mooi verhaal!!! Ben blij voor je dat het toch is gegaan zoals je graag wilde, incl de borstvoeding! Nu lekker genieten van je nieuwe grote liefde
hier is alles ook goed gegaan, eerder ingeleid wegens hoge bloeddruk. Vorige keer was ik ook ingeleid en dat was echt geen pretje, maar deze keer viel het echt 100% mee! En de borstvoeding loopt ook heel goed.. niks te klagen dus! Fijn dat onze ventjes het zo goed doen!
Oh wat een mooi verhaal... Krijg er helemaal kriebels van om onze kleine vriend te gaan ontmoeten!! Nog een paar weekjes wachten! Wat vinden de zusjes er van??
Wat een mooi bevallingsverhaal! Zo zou ik m'n ks ook wel willen hebben. Nogmaals gefeliciteerd met je kleine man, geniet van je nieuwe liefde!
Gefeliciteerd met de geboorte van je zoontje! Wat fijn dat je toch een mooie bevalling hebt gehad en je een natuurlijk ks hebt gehad! Nu lekker genieten van je nieuwe grote liefde!
Zussen zijn supertrots en het is ook alweer zo snel gewoon... Hij hoort er al helemaal bij hier. Idd super dat de bv zo goed gaat, volgens het zk en de kraamzorg uitzonderlijk snel ben trots hahaha. One of a kind ja die mannen he Nova ik hoop het voor je want deze kzsnede gun ik iedereen! Cowgirl nou super dat het deze keer beter ging. Scheelt zo veel als de bevalling goed gaat. @de rest thx
wat heb je uiteindelijk toch nog een mooie bevalling gehad lov! nogmaals gefeliciteerd en geniet van je mannetje