Voor de meeste zorgmedewerkers geldt dit al 1,5 jaar. Heeft niks met vaccinatie te maken, maar met het personeelstekort.
Beterschap! Hier ook een positieve zelftest van zoon, ik kan gewoon geen afspraak maken bij de teststraat, de lijnen zijn continue bezet
Dat de lijnen bezet zijn, dit werd ook gemeld door de GGD, komt omdat de meeste mensen tussen 9 en 10 uur bellen om een afspraak te maken, inclusief de mensen die de vorige avond al klachten kregen. Er werd geadviseerd om wat later in de ochtend te bellen wanneer de piek voorbij is.
Ja klopt inderdaad, werd elke keer verzocht een half uur later terug te bellen (wat ik dan ook netjes doe ) Maar ik hang sinds een kwartier in de wacht
Ik hang net op heeft even geduurd, moet wel een half uur in de auto zitten, maar ik heb voor vandaag nog een afspraak kunnen regelen.
Fijn dat het toch gelukt is en je een afspraak hebt gekregen voor vandaag. Een half uur reizen is best lang voor een test....maar gelukkig kun je vandaag nog terecht. Succes voor straks.
Ja anders werd het morgen. En met de oplopende wachttijd tot je gebeld wordt vond ik het toch fijner zsm een test te plannen. En bedankt, komt goed! Hij vind gelukkig testen geen probleem.
ik ben gisteravond nog gebeld door de manager van mijn team, ik heb mijn verhaal gedaan en mijn zorgen geuit, gelukkig begreep zij het heel goed, omdat ik alleen ben met mijn zoon heb ik voor de avonden zorg verlof gekregen, morgen ochtend moet ik wel gaan werken, van te voren moet ik een zelf test doen, mijn zoon blijft alleen thuis, hij heeft eigenlijk geen klachten meer, ik ga hem regelmatig bellen en hij mag mij bellen, en ook mijn moeder mag hij bellen, dat geeft hem gelukkig een gerust gevoel, voor het weekend gaat mijn leerling die ik de afgelopen tijd begeleid heb aan het werk en zal ik voor haar van uit huis bereikbaar zijn, nu dit geregeld is geeft het gelukkig veel rust.
ik had er dinsdag ook moeite mee om er door te komen, maar ook gelukt en moest er ook een half uur voor rijden, ik moet zelf zondag testen en die afspraak staat gelukkig al.