dat is hier dus wel anders, als ik iets kwijt ben en vraag het en ben tevens aan het zoeken, dan zijn ze allemaal mee aan het zoeken.. wel grappig overigens..achteraf, als je datgeen dus hebt gevonden. ...maar gelukkig is ie terecht!!
OMG ik heb toch wel ff smakelijk gelachen! Omdat het ZOOOO herkenbaar is! had een doos met kleertjes in de kamer staan en die moesten terug naar mijn zus.. Belt mijn zus mij op, dat onze thuis telefoon zat er in!! Ik was um idd al kwijt!! En laatst dus de afstandsbediening, die lag in het laadje!
Die past mooi in het snoepjes topic, over hygiene van een snoepje in de winkel Liepen er toen een aantal mensen met piesbriefjes die daarna een snoepje pakten, goed voor de weerstand
hahah..wat een herkenning..hier ook regelmatig de afstandbediening kwijt....en ook al een schoen.........die heeft ze ongetwijfeld weg gemieterd in de afvalbak met de verdomd interessante klep..zucht....kan m echt nergens meer vinden....nouja..weer een reden om te shoppen Blij dat je m terug hebt meis..voor sommigen een luxe...voor anderen een noodzaak toch?
hihihihihi jaaaaaa..... gefeliciteerd, u heeft de koelvriescombinatie gewonnen!!!! nu door naar ronde 2!!! even wachten tot Sam weer iets heeft verstopt hihi