Zoals de titel al zegt. Mijn zoontje lust geen aardappels. Hij gaat echt kokhalzen en huilen. Ander eten gaat er gewoon in en dan eet hij soms nog meer dan mij. Heb dit probleem niet met aardappelpuree (uit een zakje). Wie heeft de gouden tip? Ik blijf proberen maar hij wil het echt niet.
We eten hier thuis al niet vaak aardappels. Vaak pasta rijst en dat soort dingen maar vind dat hij gewoon ook aardappels moet eten. Ik dwing hem niet om het te eten maar alleen groente vind ik dan weer zo simpel. Vooral omdat het verder een goede eter is. Eet rustig zn bord leeg dan zijn toetje en wil daarna ook nog uit mijn bord mee eten.
ik lust ze ook niet , net als rode bietjes maar mijn oudste zoon en dochter HOEVEN van mij hun aardappeltjes niet op te eten ze eten er genoeg groente en vlees of vis bij , de oudste ging ook echt kokhalzen van aardappellen , wat ik ook had tijdens de zwangerschap , misschien is het overgeslagen naar hem
Maar je kan toch ook allergisch zijn aan aardappels. Of het gewoon niet lusten. Hij heeft het blijkbaar al vaak geprobeerd, dat zou voor mij al voldoende zijn.
Mijn man is ook geen fan van aardappels, hij eet er vaak 1 omdat het zo hoort, maar zijn groente is in verhouding 4x zoveel! Zoontje daarin tegen is dol op aardappel, maar ik zou me er ook niet zo druk om maken. Gewoon zijn bordje met eten aanbieden en als hij klaar is, is het klaar. Ik vind inderdaad groente ook vele malen belangrijker dan aardappel. Wie weet gaat hij het ooit nog eten en anders is het helemaal geen ramp als je geen aardappels eet. Weet niet of hij wel rijst lust? Dit is ook een goede combinatie met heel wat verschillende soorten groente, dus dan voor hem een beetje rijst koken i.p.v. aardappel.
Rijst en pasta enzo is hij ook echt gek op. Misschien moet ik de verhoudingen wat aanpassen zodat hij meer groente heeft ipv aardappels. Rijst er bij kan ook nog ja. Maar vind het wel raar lust wel puree en patatjes maar niet gekookt. Ach t is ook maar 1x per week dat we aardappelen eten. Hij houd denk ik gewoon van eten met meer kruiden er door.
Ik zou verse puree maken en het verder laten gaan. Aardappels vind ik zelf ook maar matig. We eten ze regelmatig, maar mijn middelste dochter en ik zijn niet echt fan.
Ik hou ook niet zo van gekookte aardappelen. Je kan er toch ook zelf puree van maken of bakken/in de oven doen? Hier is zoon gek op pom duchess, aardappel partjes en puree. Gewoon gekookte aardappels eet hij minder goed
Joh, laat lekker gaan. Hij eet verder hartstikke goed en zo te lezen ook veelzijdig en gevarieerd. Hij mist echt niks door het niet eten van aardappels hoor. Als hij daarvoor in de plaats 2x zoveel groente eet, dan is dat toch prima?
Hmm ik vind niet dat hij aardappels moet eten hoor. Met veel groenten en pasta en rijst of quinoa of couscous kan hij toch ook heel gezond en gevarieerd eten? Mijn dochter lust alle soorten groenten en eet heel goed...alleen prei lust ze niet. Nou dat hoeft ze van mij ook echt niet eten dan.
Ja jullie hebben ergens ook wel gelijk.. denk dat dit er in zit van hoe ik zelf ben opgevoed. Couscous enzo aten wij nooit.. ben zelf ook niet de makkelijkste eter.. zal vast wel goedkomen met hem
maar lust hij aardappels op geen enkele manier? Je kunt ze namelijk op tig verschillende manieren bereiden. Als hij ook geen gebakken, gepureerde, gebraden, gepofte, geroerbakte enz aardappels niet lust dan zou ik het laten gaan. En verder regelmatig aanbieden. gekookte aardappels eet ik ook niet, krijg het echt niet weg. Maar lekker bereide aardappels daarentegen graag. Mijn zoon lustte tot zijn 4de geen ei, onder geen beding. Inmiddels is ie er dol op.
Mijn dochter is inmiddels 7 jaar en is ook niet echt gek op gekookte aardappelen ik ook niet vriend vind het wel lekker dus wij eten het niet veel maar als het in de stampot zit of gebakken ofzo dan eet ze het wel dus wij maken er ons niet druk om
Hoe geef je de aardappelen? Gewoon gekookte aardappelen zonder jus oid vind ik zelf ook niet echt een delicatesse.... Ik wil zelf nog geen jus geven ivm zout, dus ik prak de groente er doorheen. Bovendien komt nu de stamppot tijd er weer aan dus dan eten we vaak aardappel, zoontje blijkt dol op boerenkoolstamppot. Heb ook wel eens de tip gehoord om het met wat melk te mengen zodat het iets minder droog is. Maar inderdaad, aardappelen is niet noodzakelijk, dus wat extra groente is in principe prima.
probeer anders eens bataat. dat is niet echt aardappel maar je kan het wel als vervanger ervoor eten en het is lekker zoet. Ik heef mijn zoontje van 13 maanden nog helemaal geen aardappel. Het is een van oorsprong een giftige plant. nu kunnen we de knollen prima eten maar ik hoor vaker dat baby's er heftig op reageren. Probeer het gewoon over een half jaar of een jaar nog eens.