Mijn zoontje heeft er een stuk of 30 gehad maar geen last gelukkig. Mijn dochtertje heeft er vier gehad, kan ze het nu nog een keer krijgen? Of is ze nu resistent ervoor? Wat zouden ze er dan goed vanaf gekomen zijn! Als ik andere verhalen wel eens hoor...
4 waterpokken is wel heel weinig. Waren dat wel pokjes? Ik weet niet hoe oud ze was toen ze het kreeg? Ik zou er rekening mee houden dat ze het nog een keer zal krijgen ivm onvoldoende antistoffen. Mijn middelste was 6 maanden toen ze het kreeg en die heeft geen waterpokken meer gehad maar wel gordelroos toen ze net 6 jaar was en dat zou daar ook verband mee kunnen hebben vertelde de huisarts.
Het waren duidelijk blaasjes, later ingedroogd net als bij haar broer. Ze is nu drie en had het vorige week, kan ik er nog meer verwachten dan?
Het is per kind zeer verschillend. Ik heb ruim voldoende antistoffen in mijn bloed terwijl il volgens mijn moeder nooit zichtbaar waterpokken heb gehad. Mijn vriendin heeft ze 2X gehad (1x heel weinig) + gordelroos.
Wow, lucky you. Hier had de oudste er vermoed ik ruim 200 en de jongste wel het dubbele aantal. Waterpokken komen inderdaad vaak in etappes, maar meestal zit er wel wat minder tijd tussen dan 8 dagen dacht ik.. Hier denk ik zo'n dag of 4. Mochten het echt waterpokken zijn geweest (vier is wel heel weinig voor waterpokken) dan denk ik dat er een goede kans is dat ze wel beschermd zijn. Misschien hebben ze gewoon een hele goede weerstand en hebben ze die pokken gelijk gestopt.
zou er ook rekening mee houden dat ze het nog een keer kunnen krijgen. ik heb ze zelf ook 2x gehad. eerste keer dus niet erg genoeg o niet voldoende resistentie opgebouwd.
Onze middelste had 2(!) waterpokken toen ze een week of 5 was. Sindsdien vele uitbraken geweest in haar direct omgeving, maar ze heeft ze niet nogmaals opgepikt. Ik weet dat het nog kan, maar omdat ze nu zoveel uitbraken zonder een enkele waterpok doorlopen heeft (ook toen de jongste ze had), denk ik en hoop ik toch dat ze voldoende antistoffen heeft.
Mijn oudste heeft ze nooit gehad. Zijn hele klas zat onder en hij kreeg niks. Mijn jongste had ook 20-30 pokken en totaal niet ziek. De ha zei dat ze niet verwachtte dat ze het nog (eens) zouden krijgen. Dit is al 2 jaar geleden en heb tot nu toe niks meer gezien.
Hier hadden ze het in opbouwende mate. Dochter had aardig veel waterpokken en was een beetje beroerd en jeukerig. Zoon had echt veel waterpokken ( 500 ofzo, echt overal ) en was er echt ziek van. En daarna kreeg ik gordel roos.... En dat deed serieus pijn! En nu voel ik me bij vermoeidheid weer irriteren in mn lies, hoop niet dat het weer de kop op duikt.