Zoontje en poppenbuggy, hoe denken jullie hierover?

Discussion in 'Baby en dreumes' started by Anne1985, Aug 26, 2012.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. miis

    miis VIP lid

    May 8, 2012
    5,229
    1
    0
    nou helemaal niet raar hoor, mn neefje heeft een stoere blauwe poppenbuggy en een pop die zijn babykleertjes aan heeft!

    mijn zoontje vind buggys als ie ze ziet ook leuk( vooral ermee rennen :p en hij doet er altijd autos in of zn nijntjeknuffel), nou hoef ik geen buggy te kopen, wnat hij wordt er niet vaak mee geconfronteerd ( zoasl jou zoontje met zn zus dus wel)

    ik zou zeggen lekker laten gaan! verzorgend typje dus :)
     
  2. Anne1985

    Anne1985 Fanatiek lid

    Oct 17, 2007
    1,364
    6
    38
    Wat een leuke reacties allemaal. Idd, als hij dat straks nog doet als hij ooit vader wordt is hij een hippe papa ;) Ik heb me ook voorgenomen om de volgende keer wat feller te reageren op zulke reacties. Nu was ik vooral verbaasd, maar ik wil absoluut niet dat mijn zoontje het gevoel krijgt dat het raar is wat hij doet.
     
  3. Superjollie

    Superjollie Fanatiek lid

    Feb 13, 2011
    1,821
    72
    48
    Groningen
    Mijn broer is homo en die speelde vroeger altijd met lego en auto's en stoere jongensspullen. En nog steeds is hij een hele stoere vent! Maar dus wel een stoere vent die op mannen valt.
    Het speelgoed waar je als kind mee speelt zegt niets over je geaardheid. Dat vind ik altijd zo'n vreemde vergelijking.
     
  4. steenbokje83

    steenbokje83 Bekend lid

    Jun 20, 2011
    589
    0
    0
    West-Vlaanderen
    Ik vind het niet raar, vind het juist heel schattig!
     
  5. onzekerbloempje

    onzekerbloempje Niet meer actief

    mijn zoontje van bijna 8 speelt thuis ook nog steeds met een kinderwagentje,so what.
    wat een gemene opmerkingen van die mensen uit je dorp.
    mensen willen altijd andere kwetsen met hun uit spraken.
    groetjes
     
  6. Kwabbernoot

    Kwabbernoot Fanatiek lid

    Apr 18, 2010
    3,248
    2
    0
    n.v.t.
    Hihi psies. Zegt idd helemaal niks:D
     
  7. Snieke83

    Snieke83 Fanatiek lid

    Jan 8, 2009
    2,234
    0
    36
    Ach ja ik speelde met auto's blokken en Lego en ben ingenieur geworden. Maar wel hetero en gek op leuke kleding en grey's anatomy haha!

    Ik vind het echt schattig hoe je zoon met zijn pop omgaat! En lekker mee laten lopen, wat een onzin conmentaar.

    Wat ik wel heel irritant vind is dat zoveel buggy's, keukentjes en stofzuigers er alleen in het roze zijn. Stereotyp gedoe. Mijn zoontje heeft nu een mooie gele keuken :)
     
  8. Linda86

    Linda86 VIP lid

    Mijn zoontje had ook een hele stoere roze buggy met een baby born erin, tegenwoordig doet ie er niet veel meer mee, maar het was tijden lang zijn favoriete speelgoed!
     

Share This Page