zoontje heeft multivitamine pot leeg gesnoept

Discussie in 'Peuter en kleuter' gestart door ALeV84, 15 nov 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. ALeV84

    ALeV84 Fanatiek lid

    13 nov 2008
    2.358
    2
    38
    Dat is nog erger, slaappillen. Maar gelukkig zaten er maar twee in en geen heel pakje. Dat zou fataal kunnen aflopen zeg.

    Het is zo lastig met peuters, vooral als ze alles al kunnen. Overal in huis is wel een vorm van gevaar te vinden en je kan moeilijk overal controle over hebben. Zo was ik laatst naar de wc en toen ik terugkwam zat hij met zijn sokken aan zijn voeten te wassen in de keukenwasbak ;).

    Ik heb vandaag in ieder geval wel het hele huis nagecheckt op medicijnen en andere gevaarlijke spullen.
     
  2. Sweetlakecity

    Sweetlakecity Niet meer actief

    jeetje dat is schrikken zeg! Pfffff.
    Zat vandaag hier ook nog te denken...ze vind ze zo lekker :-s
     
  3. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    Mja de leeftijd breekt aan waarop je niet alles meer kunt voorkomen dus dat ze echt moeten leren wat wel/niet mag :)

    Gelukkig was het maar multivitaminen... Meeste plas je wel uit als je er te veel van binnen krijgt.
     
  4. Stroopie

    Stroopie Fanatiek lid

    11 jun 2009
    3.158
    11
    38
    Hier staan de vit.pillen ook op de hoogste plank. Ik was er gelukkig wel op tijd bij. De oudste deed zulke dingen helemaal niet, maar de jongste haalt het dubbel in.
     

Deel Deze Pagina