.... Kan ik die nog redden? Shampoo en heel veel cremespoeling hadden niet zo veel effect.... Iemand een idee?
Haha ik moest even kijken, ik dacht dat het de bedoeling was dat je de pop dreadlocks wou geven, tot ik zag dat het Dora was. Ik heb op Pinterest wel een stukje gelezen over barbie haar, Fix Barbies hairHousing a Forest Misschien dat dit werkt? Succes
Haha nee die die dreadlocks zijn niet echt de bedoeling nee...... Maar als ik het er niet uitkrijg leg ik m'n dochter wel uit dat die dingen heel erg fashionable zijn Bedankt voor de link ik ga ff kijken!
Vaak werkt ontwarringsspul voor het paard (of hond) een stuk beter dan crèmespoeling (geen idee van merken of zo, maar hebben ze bij elke dierenwinkel wel). En dan met heel veel geduld aan het kammen gaan.
Dat is misschien wel een goede tip! Er zit hier vakbij een dierenwinkel, kan ik uitproberen. Hebben ook nog wel een paar Barbies liggen die daar misschien blij van worden Alhoewel syntetisch haar is waarschijnlijk wel iets anders is als echt haar....
Het is inderdaad niet hetzelfde als echt haar, maar het werkt wel! Of het op je Dreadlocks Dora nog gaat werken durf ik echter ook niet beweren hoor.
In een bakje wasverzachter pop erin en een nacht laten weken. Pop eruit omspoelen en (normaal) is ze dan weer goed.
hahah die foto's Ik zag de titel en dacht dat je opzoek was naar een pop met dreads.. Zie ik ineens zo'n foto van een heel grappige dora.. en die met haar hoofd in een emmer Ben benieuwd of het werkt! Hoe komen de dreads er eigenlijk in?
Whahaha, ik lag me rot om die foto's. Ik zou het zo laten, ik vind Dora leuker zo dan met dat truttige kapsel wat ze normaal heeft. Ben beniewd hoe ze er morgen met opgedroogd haar uitziet, verwacht wel weer een foto .
Ik pb je ff mijn adres je kunt me van de grond komen rapen WAT KOMISCH Dora toch gekke malle meid De tranen lopen me over mijn wangen!