Ik heb altijd veelast van hoofdpijn en nu ook alweer een aantal dagen. op Internet las ik dat je geen ibuprofen mag nemen en paracetemol ook liever niet wat kan je dan nog wel nemen?
Paracetamol mag wel! Al het andere niet! maar gebruik paracetamol wel met mate.... Dus als je het zonder ook trekt... Dan liever zonder natuurlijk, maar voel je je beroerd? Mag je best een paracetamolletje nemen! Mijn vk gaf wel als tip gelijk 2 pillen tegelijk te nemen, zodat het wel gelijk beter werkt!
Paracetamol werkt bij mij veel beter in zetpilvorm. Misschien kun je dat eens proberen. Mag je gewoon hebben hoor.
Paracetamol mag inderdaad gewoon. Alle overige opties schijnen bloedverdunnend te werken wat voor bloedingen in jebaarmoeder kan zorgen, lijkt mmij reden genoeg om het bij Paracetamol te houden!
Paracetamol. En mocht je nog twijfelen verloskundige bellen! Daar zijn ze voor. Hopelijk is je hoofdpijn gauw over!
Paracetamol mag je gewoon gebruiken tijdens je zwangerschap. Ik mocht er 4x daags 2. Nu bij deze zwangerschap ook extreme migraine soms, en ook nu neem ik het op advies van de gyn. Ibuprofen mag niet !!