Bij mij ging het gisteren goed, maar vandaag heb ik het weer ijskoud. Net een douche genomen en ook daar kwam ik als een ijsklontje onder vandaan. Hopelijk gaat t straks wat beter. Verder ontzettend pijnlijke borsten. Als ik per ongeluk tegen de zijkant stoot springen de tranen in mn ogen. Dat is normaal ook niet zo erg bij mij. Maar goed, nog een paar dagen afwachten. En koekjesbakker; geen bloed is goed!
Tja ik moet toegeven dat ik wel met 20,5 graden met drie laagjes en sjaal en een dekentje op de bank zit...maar ja ik ben sowieso wel een koukleum... Wat kan je jezelf gek maken he? Ik wilde mss morgen testen (10/11 dpo) maar ik denk dat ik het niet durf en ga wachten tot ik echt voorbij 14 dpo ben tenzij natuurlijk ongesteld voor die tijd.
Hier nog steeds koud.. brrr,. Weeig gevoel in mijn buik.. met vlagen misselijk.. En onverklaarbaar continu honger 😝.. Gekke er van is,. Ik heb het koud maar me lijf voelt war, hier sik vest aan sjaal om. Verwarming aan kop thee 😄.. ik zit op 8 dpo.. moet nog even wachten, wil jie te vroeg testen 😄
hier ongesteld geworden vanochtend. Ben er even zo klaar mee, waarom lukt t niet?? word er echt moedeloos van. Op naar ronde 13 alweer. Ik ga me maar weer voornemen om niks te denken vlg mnd want mijn lijf houdt me iedere mnd voor de gek...Succes voor jullie
O balen koekjesbakker! Het valt toch elke maand weer tegen hè! Ik zit nog 2 dagen in spanning. Maar eerlijk gezegd denk ik dat het ook deze maand weer niet in zit. Heb jij al contact gehad met de huisarts?