Dank je! De huisarts is gelukkig heel betrokken en zit hier om de hoek, dus dat is idd ook wel een goeie om daar af en toe, wanneer ik onzeker over iets ben, naartoe te gaan.
Ja, ik heb idd al van iedereen die iets soortgelijks heeft meegemaakt dat de onbezorgdheid weg is, en je altijd op je hoede blijft wat je gezondheid betreft. Ik hoop dat je morgen een goede uitslag krijgt zodat je toch even onbezorgd kunt zijn.
Bedankt voor de steunbetuigingen en de persoonlijke verhalen. Morgen bel ik naar het zh en dan zien we wel weer verder. Ik heb vandaag heerlijk mogen genieten van een paardencoachsessie. Het voelde als 3 weken vakantie, die neemt niemand me meer af .
Ik snap dat je je zorgen maakt. Maar wie weet hoort het bij jouw verkoudheid. In ieder geval heel veel sterkte.
Hoi elessinia, ik ben heel benieuwd hoe het nu met je is. Ben je nog naar de huisarts of naar het ziekenhuis geweest met het bultje? Ik hoop dat je geruststellende berichten hebt gekregen.