Zorgen over kraamweek

Discussie in 'Kraamtijd' gestart door roomsoesje27, 31 jan 2014.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Emma86

    Emma86 VIP lid

    25 jun 2012
    5.281
    2.232
    113
    Vrouw
    Nederland
    Wat is ongastvrij? Dat ze niet elke dag en de hele dag iedereen over de vloer wil hebben?

    De een vindt het fantastisch om de hele dag bezoek te hebben, de ander heeft meer rust nodig en tijd om te wennen aan de nieuwe situatie. Ligt er ook aan hoe je bevalling was natuurlijk. De een loopt de volgende dag weer vrolijk rond, de ander moet een week op bed blijven liggen.

    En over het vasthouden: naar mijn idee is kraambezoek een gelegenheid (van max een uur) om de ouders te feliciteren en een eerste blik op de baby te kunnen werpen. Niet om met de baby aan de haal te gaan.
    Ik vind het al leuk om de baby even te zien terwijl die lekker bij mama ligt of van papa de fles krijgt. Ik vraag ook nooit of ik de baby vast mag houden.
     
  2. Mrs Blossom

    Mrs Blossom Bekend lid

    12 jun 2013
    974
    1
    0
    NULL
    NULL
    Dit dus.
     
  3. Kaat1984

    Kaat1984 Actief lid

    9 mrt 2012
    255
    0
    16
    Noord-Limburg
    Ik zou me er niet zo druk over maken. Als je kindje straks geboren is ben je zo trots dat je hem/haar wil laten zien. Iedereen is hier anders in natuurlijk, maar je kunt de opa's en oma's toch niet verbieden om naar hun kleinkind te komen kijken. Zolang ze geen uren blijven hangen. Bij ons kwamen ze elke dag eventjes kijken en ook echt maar eventjes. En dat vond ik persoonlijk heel fijn.

    Dacht eerst ook van niet te veel bezoek in de kraamweek, maar toen het zover was... Ik lag heerlijk in bed met de kleine en de opa's en oma's, goede vrienden e.d. kwamen kijken. Wel op afspraak natuurlijk en als het niet ging stuurde de kraam ze weg. Geen probleem toch. En als de kraam er is hoef je zelf niks te doen. Kraambezoek is leuk, maar koffie zetten en beschuiten smeren, daar ben je snel klaar mee.

    De meeste mensen blijven maar eventjes en snappen ook wel dat je net bevallen bent. Uitzonderingen daar gelaten, maar dan moet je mondig genoeg zijn om dit te zeggen of je vriend.

    Nog een fijne zwangerschap en succes met de kraamweek :)
     

Deel Deze Pagina