Ik weet niet of ik in het juiste hoekje zit. Maar ik zou graag inspiratie willen hebben voor een speelkamer. Hebben jullie een speelkamer of speelhoekje, plaats dan een foto. We willen onze zolder kindvriendelijk maken dus mag echt lekker kinderlijk, wel moet er rekening gehouden worden met het feit dat t voor zowel een meisje en jongen moet zijn. k zou graag een wand met krijtmuurverf willen doen maar verder kom ik niet?
Dit is de speelhoek van onze dochter. Maar eigenlijk eigent ze de hele huiskamer tot zich zelf toe haha. Je wilt niet zien hoe het er na een half uur spelen eruit ziet
Het veranderd steeds bij mij omdat ik vaak themahoeken maak. Ik woon in een appartement dus van de grote dingen (keukentje, krijtbord, winkeltje) staat er maar 1 tegelijk. Ik haal vaak speelgoed weg en zet een beperkt aantal dingen neer. Het scheelt een heleboel troep in de zin van opruimen maar ook in het aangezicht. Het bevalt mij erg goed!
Geloof ik graag. Alleen is mijn woonkamer te krap dus hebben we besloten de zolder helemaal op te pimpen voor de kids tot een speelkamer jammer genoeg helemaal geen inspiratie!
https://www.google.nl/search?hl=nl&site=imghp&tbm=isch&source=hp&biw=1366&bih=622&q=speelkamer&oq=speelkamer&gs_l=img.3..0l10.1044.2503.0.2679.10.8.0.2.2.0.147.842.5j3.8.0....0...1ac.1.32.img..0.10.897.OdxaZ3jJc5Q