Zorgverzekering icsi 4 pno zorg

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Rizzoli, 27 sep 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Rizzoli

    Rizzoli Fanatiek lid

    21 aug 2013
    2.515
    966
    113
    Hoi dames,

    Is er iemand die per januari 2013 is overgestapt naar pno zorg en inmiddels een 4e poging heeft gedaan?

    Ik vraag me namelijk hoe snel je akkoord hebt.
    Stel ik stap per januari 2014 over en vraag direct toestemming (arts geeft groen licht), hoe snel heb je dan bericht terug.

    Zorgzaam van unive vegoed ook een vierde poging. Min vader heeft in dienst gezeten, ik zou me daar kunnnen verzekeren, maar dan moeten hij en mijn moeder ook overstappen. Dat is niet de bedoeling.

    Ben benieuwd naar julie reacties
     
  2. Flo72

    Flo72 Bekend lid

    9 apr 2013
    552
    0
    0
    NULL
    NULL
    Opbellen naar PNO zorg en dan heb je volgens mij het antwoord.
     
  3. Rizzoli

    Rizzoli Fanatiek lid

    21 aug 2013
    2.515
    966
    113
    Uiteraard heb ik al met hun gesproken, ik zou alleen graag willen weten van iemand die uit ervaring spreekt zeg maar.
     
  4. poppetje77

    poppetje77 Fanatiek lid

    11 jul 2012
    3.880
    330
    83
    Vrouw
    ambtenaar
    regio rotterdam
    Geen ervaring mee, ben om deze reden overgestapt naar pno. De toestemming voor Gent duurde ongeveer vier weken!

    Ik ga nu terug naar een goedkopere aangezien de vierde poging net nodig is en we het geld wat ik straks kan besparen hard genoeg nodig hebben voor mini.

    Wel heel veel geluk in Gent, zij hebben ons onze droom waar gemaakt! Was onze eerste poging in Gent, tweede poging in totaal. Maar hebt voelde na het zh van poging één echt als een opluchting!!!
     
  5. Jufaman81

    Jufaman81 Fanatiek lid

    17 aug 2011
    2.098
    0
    0
    Leerkracht
    Noord-Brabant
    Ik lees mee, Rizzoli!

    Ik wil ook graag ervaringen lezen van dames die zijn overgestapt. Misschien dat ik dat ook ga doen eind dit jaar...
     
  6. Rizzoli

    Rizzoli Fanatiek lid

    21 aug 2013
    2.515
    966
    113
    Niemand ervaring hiermee?
     
  7. Elize84

    Elize84 Bekend lid

    2 dec 2008
    861
    0
    0
    Drachten
    Geen 4e maar 3e poging in Dusseldorf.. Na aanvraag paar weken wachten en toen toestemming gekregen. Uitbetaling van declaraties gaat heel snel. Ik ben zelf echt heeel tevreden over PNO, overstappen is het beste wat ik heb gedaan :).
     
  8. wishfulthinking

    wishfulthinking Fanatiek lid

    7 aug 2012
    4.828
    2.498
    113
    Vrouw
    hier ook een tevreden klant van PNO!!

    4e poging gelukkig niet nodig gehad..

    snelle afhandeling van alles
    goedkeuring duurt idd 3 a 4 weken
    declaraties kun je online opgeven of via de app van telefoon door geven!

    ook ik zeg overstappen naar deze verzekering was een zeer goede keuze;)
    ik blijf bij PNO ook in 2014
     
  9. yj81

    yj81 Fanatiek lid

    30 okt 2009
    1.183
    8
    38
    Friesland
    Ook ik ben bij PNO, maar(gelukkig)geen vierde poging nodig gehad.
    Vind het een goede verzekering! Ik krijg nu al m'n fysio behandelingen, acupunctuur ed volledig vergoed. Ook heb ik nog even een gratis zonnebril op sterkte twv 250 euro gescoord.
    Hoe het precies gaat met de vierde poging weet ik niet. Maar ik weet wel dat ik bij de derde poging toestemming geraagd heb maar voordat ik dat had al begonnen was met de behandeling.Gewoon vergoed gekregen tot maximum bedrag.
     
  10. Lola1979

    Lola1979 Lid

    15 okt 2013
    77
    0
    0
    40 uur werken op kantoor, heel veel sporten en pro
    Arnhem
    Zijn er ook dames over gestapt naar Univé zorgzaam ster 4? Ik zou heel graag wat informatie willen voor als je behandelingen icsi in Gent wil laten doen. Kan iemand ons helpen?


    Groetjes, Lola
     
  11. Lola1979

    Lola1979 Lid

    15 okt 2013
    77
    0
    0
    40 uur werken op kantoor, heel veel sporten en pro
    Arnhem
    Goedemorgen,

    Weet iemand of PNO zorg ook de 3e en 4e poging volledig vergoed in Gent? Of hoeveel je daar ongeveer van vergoed krijgt?
     
  12. yj81

    yj81 Fanatiek lid

    30 okt 2009
    1.183
    8
    38
    Friesland
    er staat in de voorwaarden:behandelijng buitenland tot tweemaal het Nederlands tarief,dus neem aan dat dat dan ook voor Gent geldt?
    Zou het wel eerst checken bij PNO(bij voorkeur mail sturen,want dan heb je het zwart op wit)
     
  13. Lola1979

    Lola1979 Lid

    15 okt 2013
    77
    0
    0
    40 uur werken op kantoor, heel veel sporten en pro
    Arnhem
    Vergoed PNO trouwens ook in Gent volledig bij een 3e of 4e behandeling?
     

Deel Deze Pagina