Hallo Aangezien ik zwanger ben wil ik overstappen van zorgverzekering. Ik neem aan dat je een bepaalde aanvullende (gezinnen)polis moet hebben? Ik wil graag poliklinische bevallen in het ziekenhuis zonder medische indicatie. Daarnaast natuurlijk Kraamzorg. Heeft iemand tips of goede ervaringen bij een bepaalde verzekeraar?
CZ heeft een speciale gezinspolis (die je uiteraard per persoon moet betalen). FBTO klinkt heel mooi met de modules aanzetten, maar voor fysio moet je je meteen bijverzekeren en je weet natuurlijk niet of je dat nodig gaat hebben. Zelf ga ik overstappen naar zilveren kruis 2 sterren. Geen idee of die de eigen bijdrage voor poliklinisch bevallen ook vergoed (ik heb zelf een medische indicatie dus n.v.t.), maar de eigen bijdrage kraamzorg wel. Daarnaast nog 75,- aan huur/koop borstkolf, 80 aan lactatiekundige hulp en nog wat dingetjes. Goed berekenen of de extra kosten die je betaald voor je pakket goed overeenkomt met de daadwerkelijke kosten die je gaat gebruiken.
Op dit moment erg tevreden met zilverenkruis 3 sterren, maar 2 is ook voldoende volgens mij. Heb 3 in verband met fysio. Maar ga nu overstappen op collectief van CZ, scheelt gewoon te veel geld elke maand met plus verzekering heet dat volgens mij. Ook goed verzekerd voor bevalling en kraamzorg en 27 fysio afspraken.
Hier ook zilveren kruis 2 ster! Alles gedekt en vergoed, geen eigen bijdrages rondom bevalling en kraamzorg.
De CZ gezinspolis is in verhouding wel duur tov de gezinspolis van VGZ. Heb nu ZK bekeken en de 2 sterren polis dekt inderdaad zowel de eigen bijdrage kraamzorg als de bevalling zonder medische indicatie (en is de helft goedkoper). Sounds good. Ga de rest van die verzekering even nader bekijken.
Menzis heeft de Extraverzorgd-2 aanvullende verzekering, die vergoedt bevalling in het ziekenhuis (niet-medisch) en eigen bijdrage kraamzorg. Dan betaal je 119 euro voor de basisverzekering en 19,95 voor de aanvullende. Als je deze verzekering afsluit via het PMA collectief (pmazorgverzekering.nl) betaal je voor precies dezelfde verzekering 107,92 voor de basis en 17,95 voor de aanvullende.
Ik heb dezelfde wens mbt bevallen en ben overgestapt naar cz. Met een aanvullende verzekering voor die bevalling, die is 7,95 (ofzo) per maand er bij. Maar dat is in totaal nog niet de 208 euro die je bijv bij delta lloyd moet betalen bij een niet-mediache ziekenhuisbevalling. De extra aanvulling laat ik er na de bevalling weer afhalen.
Zekur met een aanvullend pakket.. in dat pakket zit fysio, tandarts maar ook vergoeding eigen bijdrage kraam en bevalling ziekenhuis. Er zit dan weer geen kraampakket bij en ook geen vergoeding voor kolf