vraagje over menstruatie en zwangerschaps

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door wendie2, 18 feb 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. wendie2

    wendie2 Lid

    20 okt 2006
    32
    0
    0
    daag dames ..

    wou fff wat kwijt,
    nou ik kweet dat er heel wat vragen over zijn.
    maare op de dag van de innestel dag heb ik pijn gehad en kon mun plas niet inhouden liep zo eweg,de dagen erna heb ik ongeloof veel lichte buikkrampjes gehad.misselijk, droge huid vooral op tepels, tintelingen in mijn gezicht,plassen,maar tog werd ik ongesteld wel anders dan normaal...tog blijven die symptomen echter aanwezig en heb er een raar gevoel over maar weet niet wat te doen..en je hoort ook vaak dat de menstruatie tog kan komen ondanks je zwanger bent wie kan me een advies geven.

    vele groetjes wendie
     
  2. Sandra1982

    Sandra1982 Fanatiek lid

    26 aug 2006
    1.442
    0
    0
    Mama
    Puth
    Heb je geen test gedaan? En je zegt innesteldag, maar dat wil zeggen dat een bevruchte eicel in je baarmoeder is gaan nestelen.
    Ik zou gewoon even testen om het zeker te weten.
     
  3. wendie2

    wendie2 Lid

    20 okt 2006
    32
    0
    0
    sandra ..bedankt voor je snele antwoord
    nee heb geen test gedaan.omdat ik dacht dat die symptonen van mijn ongie kwamen,en ik dacht ongie dus niet zwanger maar hier lees ik net andere dingen dat je tog je menstruatie kan krijgen als je zwanger bent..dus vandaaar maar maakt wel erg onzeker hoor

    anders ga ik tog es een testje er tegen aan gooien

    gr wendie
     
  4. Sandra1982

    Sandra1982 Fanatiek lid

    26 aug 2006
    1.442
    0
    0
    Mama
    Puth
    Gewoon een testje doen, dan weet je meer.
    Ik weet niet hoelang je gestopt bent met de pil ofzo, kan ook ontpillen zijn. Daar kan je lichaam ook raar van gaan doen.

    Veel succes in ieder geval
     
  5. wendie2

    wendie2 Lid

    20 okt 2006
    32
    0
    0
    zou je na 7 maanden nog ontpillen dan hoelag duurt zoiets eigenlijk


    gr wendie
     
  6. Elmo

    Elmo Niet meer actief

    De kans dat je zwanger bent als je GEWOON menstrueert is errug klein hoor!
    Sommige bloeden wel wat....maar dat is dan minder/anders of korter dan anders.
    Als je gewoon vloeit, net als anders kan je er eigenlijk vanuit gaan dat je niet zwanger bent.

    Over dat innestelen...dat weet je inderdaad niet. Je banner kan dat wel zeggen....maar zeker weten doe je het nooit.

    Elmo
     
  7. Kejay

    Kejay Niet meer actief

    ontpillen kan behoorlijk lang duren. Ligt volgens mij ook aan de soort pil die je gebruikt. Kijk maar naar mij. 11 maand geleden gestopt met de prikpil en nog steeds aan het ontpilen :evil:
     
  8. Sandra1982

    Sandra1982 Fanatiek lid

    26 aug 2006
    1.442
    0
    0
    Mama
    Puth
    Wendie, dat verschilt echt van persoon tot persoon. De 1 heeft het langer als de ander, en er zijn mensen die hebben er misschien helemaal geen last van.
    Er is dus niet echt een tijd te noemen hoelang het duurt.
     

Deel Deze Pagina