Eh nee want deze reactie op mij slaat totaal nergens op. A. Ik heb op 2 topics (waaronder deze) gereageerd over te vroeg testen. Maar goed als ik het zeg dan bedoel ik het 100% goed ivm teleurstellingen te voorkomen. En mensen mogen mijn reactie uit hun laars lappen. Ik ben moeder theresa niet dus is het aan hun wat ze ermee doen. maar goed je mag dus ook geen mening geven volgens jou reactie. En B. Waar heb jij gelezen dat ik 1 week overtijd positief heb getest?? Je weet meer van mij dan ik van mezelf joh! ik denk dat jij nogal verward bent met andere leden. Komt er denk ik ook wel van als je 24/7 op deze pagina loert. Geeft niet En ik formuleer dingen op mijn eigen manier. Zit namelijk ook totaal niet te wachten op de pagina politie om gecorrigeerd te worden. Dat is nogal irritant vind je niet? En voor jou informatie. Een bevestiging van 3+ of anders je hele zwangerschap testen heb je nooit die heb je pas als je kind 9 maanden gezond en wel in je armen ligt
@Fearfull jou opmerking is geen mening. Dan zou je zeggen: Ik zou(mening) heel die digitale test niet doen. Deze test ziet er supermooi uit. Zonde van het geld en geeft geen garantie. Dan geef je en een mening en komt het ook wat aardiger en meer goedbedoeld over. Maar idd, er zijn nu even 2 topics waar ik het heb gezien heb in 2 dagen maar als je hier al langer zit herken je een patroon in de reactie van sommige en dan herinner ik me van jou reacties dat ze in 8 vd 10 gevallen op deze manier geformuleerd worden. Maar ik had niet verwacht dat je mijn reactie in dank af zou nemen. It's all good.
Goh over patronen gesproken. Jij loopt te reageren in bijna alle topics over hoe jij het zou moeten doen. Nogmaals wij zijn jou niet.. En nu moet ik ook volgens jou mijn mening/avies/opmerking op jou manier formuleren? Als mensen in jou topic verleden zouden moeten spitten over hoe jij omgaat met reacties formuleren zouden hun onderbroeken ervan zakken.. als ik een mening geef dan is het echt aan de de persoon zelf wat ie ermee doet maar men jij dringt jezelf nogal echt heel op! Er zijn hier tiental andere leden die dezelfde mening als mij delen in verschillende topics als deze of iets anders en dat ook gewoon zeggen. Je reageert daar anders nooit op oh en een leuke tip voor jou als jij mijn reacties leest voortaan scroll dan lekker verder wil je. Je houdt er namelijk wel van om een discussie uit te lokken ook zo een leuk patroontje van jou. Als TO het vervelend vind kan ze daar zelf wat van zeggen. En bedankt hè
Klopt. Er zijn idd dingen waar ik een duidelijke mening over heb en waar mijn broek zelfs van afzakt. Maar ik ga niet in een test-gedeelte afvragen waarom mensen in vredesnaam zo vroeg testen of waarom ze een 3+ zouden willen zien. Dat is hetgeen waar de schoen wrikt. Maar ik zie nu net dat je reactie in dat andere topic ook al niet op prijs werd gesteld, daar had ik vandaag nog niet eens gekeken, dus ik ben niet de enige. Maar ik vervuil het topic van @Dansprinsesje nu niet verder want ik ben superblij voor dr!
Je bent lachwekkend! Die hormoonmonsters hebben jou echt heel goed te pakken eh en nee je lokt eerst een discussie uit en dan wil je de topic niet vervuilen. Heb je nog meer van die leuke grappen en laat me ook weten waar jij je glazen bollen besteld.. Goh ik heb een week overtijd getest..