Wauw van harte gefeliciteerd!! Ik ken je hier helemaal niet maar wat een weg is het al, ik duim mee voor een prachtige echo en goede zwangerschap!!
@Asil wauw gefeliciteerd! Geweldig zeg! Ik heb wel een vraagje en ik hoop dat je dat niet erg vind, maar wanneer ben je begonnen met de acupunctuur?
Helemaal niet erg, ik ben in juli begonnen. Maar toen waren wij nog spontaan bezig en daarna IUI, we hebben mijn baarmoeder conditie verbeterd. Mijn vriend zijn semen was juist slechter. Dus IUI had geen kans. Ik heb de donderdag voor TP een sessie gehad dat was 2 dagen na punctie en dinsdag na TP. Terugplaatsing was zondag.
Bedankt voor je antwoord Ik denk er ook al een tijdje aan om met acupunctuur te beginnen maar de drempel is op de een of andere manier een beetje hoog.
Dat het niet werkt. En het voelt ook alsof ik dan helemaal geen ruimte meer heb om het "los te laten", wat natuurlijk sowieso niet kan, maar dit omdat ik ook een ander traject volg om de kansen te vergroten. Het voelt dus als een beetje veel. Maar als het werkt, tja... ik ga er nog eens goed over nadenken Maar voor jou ben ik heel erg blij!
Niks is een magic oplossing en je moet er wel een beetje "geloof" in hebben, wat wel echt belangrijk is, is iemand vinden die gespecialiseerd is in acupunctuur voor fertiliteit. Dingen die nu anders heb gedaan, granaatappelsap, geen idee of het heeft geholpen maar vond het wel lekker. Ik had pure van zonnatura, daarnaast is het warm houden en maken van je baarmoeder belangrijk. Warm eten weinig zuivel, veel warm/heet water drinken. Voeten warm houden en ook je benen. Ik slaap nu met een shirt, legging, sokken en neem een hitte pit mee naar bed. Dat op aanraden van acupunctuur. Wat ik mooi vind is hoe ze naar aanleiding van je tong, hartslag, eventuele onderliggende problemen en je wens weten waar je in on balans bent. In het begin vond ik het allemaal maar raar. Nu is het een uitje want het is echt een ontspanningsmoment voor mezelf. Heerlijk op die tafel met die naalden, bij mij licht uit en meditatie muziek aan.
Wow Asil, wat fijn. Gefeliciteerd! Het begin is er, hopelijk blijft het mooi oplopen en blijven ze plakken! Het is je gegund! PS: ik las dit terwijl ik op de bank zit. Mijn vriend vroeg net of ik iets heel leuks aan het doen ben, want blijkbaar begon ik uitgebreid te lachen!
Ahhh tof! Ik meende al zoiets op te maken uit een eerdere posts elders die ik vandaag van je tegenkwam, maar toen ik in je handtekening keek werd het me niet 100% duidelijk. Maar nu dus wel Super gefeliciteerd!!! En ik hoop van ganzer harte dat het allemaal goed mag blijven gaan.