Nu ben ik op t punt dat ik t durf te zeggen. Ik ben zwanger. Nu vijf weken en twee dagen. We zijn al een jaar aan t proberen. De eerste ronde was gelijk raak, maar helaas werd dat vrij snel een miskraam. Nu zaten die zenuwen er weer, vooral omdat ik dagelijks bloedverlies met weefsel had en een dag verschrikkelijk krampen. Nu voelt allemaal redelijk goed, buiten de kleine krampjes en steekjes in mn liezen. Heb nu sinds gistermiddag geen bloeding meer gehad. Gisteren hebben we het mn schoonmoeder verteld, die vond t helemaal geweldig. Zij is naast m'n zusje en haar gezin en de meiden van mn man, eigenlijk de enige familie die we nog hebben. De rest zien we door omstandigheden niet meer. Maar we zijn superblij dat we nu de afspraak bij de gyn op 14 juli kunnen gebruiken voor de echo ipv de intake omdat t niet wil lukken.
jeetje wat een verhaal meis.. maar op de valreep dan toch zwanger.. gefeliciteerd meis!! geniet ervan!
Wow, heftig hoor. Maar ik wil je in ieder geval heel erg feliciteren, hopelijk mag dit een plakbeebje zijn! Geniet ervan meis
Gefeliciteerd!!!! Ik ben 5 dagen en 1 dag zwanger en ik vind het ook erg spannend allemaal omdat ik 2 jaar geleden een miskraam heb gehad. ben soms zo bang dat het mis zal gaan...ik barstte maandagavond in huilen uit! maar mijn lieve vriend is zoooo lief en troost me elke keer en zegt dat nu alles goed gaat. ik voel me zoiezo al anders als 2 jaar geleden. Ik heb trouwens zoooooon pijn in me borsten 's avonds en 's nachts...jullie ook?
Hai! Gefeliciteerd!! Wat fijn dat je zwanger bent geworden zonder door de mmm te hoeven! Hoop op een gezond plakkerdje voor je! Fijne zws!!
Gefeliciteerd! Ik weet hoe het voelt, mijn vorige zwangerschap eindige ook vroeg en ik kon de eerste week niet echt genieten... Ik hoop op een plakbeeb voor je!
Van harte gefeliciteerd!!!! Proberen zoveel mogelijk positief te blijven ook al is het moeilijk.........Heel veel sterkte ook..... Geniet er van!!