kruidvat wil soms na afleestijd nog een positieve uitslag geven maaarrrr mijn mening is dat deze foto ruim naar afleestijd is genomen want is al opgedroogt... ik durf op basis van deze foto dus geen mening te geven over de uitslag
Ik vind hem erg vlekkerig. En inderdaad ruim na afleestijd pas zichtbaar dus ik zou hem als negatief beschouwen. Morgen ochtend met eerste urine even nieuwe test doen. Duim voor je!
Ik zie hem wel! Duidelijk voor een "vals" streepje. Ik zou straks of morgen nog een test doen. Mijn ervaring nu is dat mijn testen per 1/2 oplopen. Je zou vanavond nog een poging kunnen wagen. Misschien is streepje wel even donker, maar komt hij eerder.
Lastig! Ik zie hem wel maar is hij wel roze? En de test is duidelijk al opgedroogd. Ik zou morgenochtend nog een test doen. Succes!
oo jee wat een hoopvolle test is dit want hij is mijns inziens te duidelijk om vals of een indroger te zijn, maar door de controlestreep die al goed ingedroogd is twijfel ik aan de tijd wanneer het tweede streepje kwam, ik zou hem als vals beschouwen en een nieuwe doen (en daar met mijn neus bovenop blijven zitten )