Hallo allemaal Ik ben nieuw hier en ik zit met een vraag in me hoofd, ik zou het proberen even kort uit te leggen: Ik slik de pil, al 4/5 jaar. Maar nu heb ik soms toch echt het idee dat ik zwanger ben. Ik ben al weken misselijk, last van me maag, hoofdpijn, steken in me buik, slecht eten maar ook trek hebben in veel zoet etc. Het kan tussen me oren zitten, maar ik weet het niet. Ik slik de pil nu door, komende donderdag neem ik de laatste pil van de 2de strip (heb dus geen ongesteldheid gehad afgelopen keer). Vorige week (me 2de week) ben ik een pil vergeten, en afgelopen zaterdag heb ik een klein beetje bruin bloed gehad. Ook krijg ik steeds de vraag te horen: "Ben je niet zwanger?" Wat denken jullie? Of is het moeilijk af te leiden van dit verhaal? En ik wil graag een zwangerschapstest doen, gewoon sowieso voor de zekerheid (ook als ik ongesteld word), wanneer moet ik deze dan doen? In de periode dat ik ongesteld moet worden/ben? Heel erg bedankt alvast! Liefs
Als je al een tijdje last hebt van de symptomen wat je noemt kan je nu al best een testje proberen! Zo kom je tenminste van je onzekerheid af! Succes!
Ik zou zo snel mogelijk testen, want als je zwanger bent moet je namelijk gelijk stoppen met de pil (zelfs als je vermoed dat je zwanger bent, staat er bij mij in de bijsluiter). Is je test negatief, dan kun je gewoon de pil blijven slikken. Ik zou lekker vandaag nog testen als ik jou was. Groet en succes, Snoozie
als je nu die verschijnselen hebt gewoon testen want zonder hcg heb je die verschijnselen niet als je zwanger bent! hou je ons op de hoogte?
ja appelflap87 hou ons op de hoogte,,..heb je trouwens een kinderwens ik neem aan van niet want je gebruikt anticonceptie?
Kinderen zou ik heel erg graag willen, maar niet op deze manier. Het is niet gepland nee, maar stel, de kleine kans is er dat ik zwanger ben, dan word het met open armen ontvangen, ik ben een geboren moeder. (niet opschepperig bedoeld, maar mijn leven voelt niet compleet zonder dat wonder).
eerste waren we 18,niet gepland,en deze is wel gepland,alleen allebei binnen een maand gelukt hahah,ik was dus al zwanger toen we besloten nog een kindje te krijgen