Zou het kunnen?

Discussion in 'Zwanger worden' started by Minaatje, Oct 9, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. LizzyLynn

    LizzyLynn Actief lid

    Apr 16, 2014
    386
    30
    28
    Gelderland
    Thnx!! Ik zal duimen voor je komende dagen.. spannend hoor!
     
  2. shelke

    shelke Lid

    Jul 4, 2014
    59
    0
    6
    didfenspeciaalzaak
    Spannend, ik duim mee. Ik moet nog een dag of acht wachten voordat ik kan testen.
     
  3. Zeedauw

    Zeedauw Actief lid

    Aug 30, 2014
    185
    0
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb morgen mijn nod, had gisteren een test gedaan (omdat we vanochtend weg waren en het een speciale dag is) maar die was helaas negatief. Ik ben heel erg aan het twijfelen om morgen ochtend gelijk te testen of toch nog eventjes af te wachten... vind het zo spannend =]
     
  4. lola1985

    lola1985 Lid

    Aug 10, 2014
    39
    0
    0
    kinderen
    Utrecht
    ik lees even mee aangezien ik in hetzelfde schuitje zit.....6 dagen voor nod al bloedverlies maar weinig en alleen s'ochtends. Vandaag weer en nu weer over.....ik voel aan me lijf ook dat er iets "is". Opgeblazen/ opgezwolle buik, vocht uit tepels, aderen bij borsten zichtbaar, misselijk gevoel, koud hebben ed.....ik ben mezelf niet zeg maar.....dus ik ben benieuwd hoe het bij jullie uitpakt! Ik hoop op een innestelbloeding, dan zou je om de 3 dagen een hoger hcg moeten krijgen! Ik probeer donderdag/ vrijdagochtend te testen en anders maandag.....duim!!
     
  5. Minaatje

    Minaatje Lid

    Sep 29, 2014
    91
    0
    0
    Lerares
    Antwerpen
    Dames, hier ben ik weer.. Sorry dat ik niet meteen geantwoord heb maar ben net sinds gisteren terug van vakantie.

    Ik ben de dag dat ik op vakantie ben vertrokken ongesteld geworden! Balen! Maar aan de andere kant heel blij dat ik duidelijkheid had, heb heerlijk genoten en mijn zinnen verzet en helemaal niet bezig geweest met 'zwanger/niet zwanger/wanneer klussen wanneer niet'. Ik ga dit nu ook proberen blijven doen. Zo zie je maar hoe hard je lichaam je voor de gek kan houden!

    Ik heb een hele mooie cyclus van 28 dagen gehad, maar heb altijd een regelmatige cyclus, hopelijk blijft dat ook zo..
     

Share This Page