Hallo dames, Ik lees al even mee op het forum maar kon nog geen passend antwoord vinden op mijn situatie. In december gestopt met de pil, ik had gelezen dat er nog wat bijwerkingen konden zijn zoals verlengde cyclus dus dat hou ik in mijn achterhoofd. Op CD 11 kreeg ik het elastische slijm maar het viel me pas op de dag erna dus CD 12 en 13 dat ik enorm veel pijn had aan mijn borsten na wat te lezen op het forum dacht ik oké wow mijn cyclus heeft zich rap herstelt ik kan mogelijks een eisprong hebben. Ondertussen zit ik aan CD 31 of ongeveer 17/18 na DPO. Gisteren een testje gedaan deze was negatief, vandaag ook nog steeds geen ongi? zou het kunnen dat ik toen met alle symptomen die ik had toch geen eisprong had? Of zou het kunnen dat ik toch zwanger ben???
Op 17/18 dpo zou je echt al een knaltest moeten hebben, dus ik vermoed dat je niet zwanger bent, of dat je veel later een eisprong hebt gehad en dat het nu nog te vroeg is om te testen. Als je net bent gestopt met de pil moet je lichaam eerst een paar maanden wennen aan de veranderende hormoonspiegel (ontpillen). Dat kan, zoals je al schrijft, bijvoorbeeld leiden tot een langere cyclus. Het is dus heel goed mogelijk dat je eisprong later is geweest of nog moet komen. Ovulatietesten kunnen goed helpen om je eisprong te bepalen. En wil je het echt zeker weten, dan zou je ook nog kunnen temperaturen om te bepalen of je daadwerkelijk een eisprong hebt gehad. succes!
bedankt voor jouw reactie. Kan inderdaad een latere eisprong geweest zijn. Mag ik er dan vanuit gaan dat ik niet altijd mag vertrouwen op het elastisch slijm en de echt pijnlijke borsten? Ik dacht dat dat echt een teken was maar ben er nu niet zo zeker meer van. Ga inderdaad de volgende (van zodra ik verder kan…) keer proberen adhv ovulatietesten
De symptomen die je ervaart ontstaan door een stijging van de hormonen LH en oestrogeen. Deze zorgen ervoor dat je eicel gaat groeien. Maar een toename van de deze hormonen is geen garantie voor ook het daadwerkelijk springen van een eicel. Ik hoop voor je dat het snel lukt!