Je hebt mooie testen, ik stop nu met testen. Ik heb 19 oktober de eerste echo. Latere opties waren eind november. Spannend ook voor jou, een echo van jullie wonder. Je hebt het voordeel dat je veel meer kunt zien dan bij ons... Mijn borsten zijn minder gevoelig maar wel mooi groot (ben er zo trots op, van niets naar iets meer voorgevel) Het is nu wel zo dat ik geen eetlust heb, dit is verdwenen. Ik moet mezelf er toe zetten iets te eten.
Oh dat is al snel zeg !! Super heb bij beide dochters ook zo vroeg een echo gehad als bij jou en zag toen al wel een kloppend hartje! Dat was ook al heel leuk om te zien... krijgen jullie daarna nog een echo?
Ik hoop het. Bij mijn eerste twee kinderen waren we ook zo vroeg. Bij de 2e zagen ze alleen een vrucht zak zonder activiteit. Een week later zagen ze een kloppend hartje. Ik neem aan dat als ze niets zien ze toch een andere echo maken(later)
Dat denk ik wel.. Zou een beetje raar zijn anders. Ik krijg tussen de 9 en de 12 weken sowieso nog een echo.