Deze tests blevn bij mij ook echt heel licht, terwijl andere tests al knalden. Ik vind die andere test van jou vanmorgen echt heel mooi en echt overduidelijk, ik denk wel zeker dat je zwanger bent hoor! Van harte!
Yes, doen we Maar omdat de ene, naar veel meningen, niet goed is, hebben we de Z&K e bij gekocht. Doe ze nu gewoon beide iedere dag
Ik vind de Z&K zeker opgelopen. Dus dat is goed nieuws. De Test It testen ben ik minder enthousiast over, omdat mijn man zelfs zwanger was met die testen. Maar! Die streepjes waren niet zo duidelijk als deze. Spannend!
Ik heb gelezen dat als je als man positief test op een zwangerschapstest dat ie dan snel naar de huisarts moet gaan..
Sorry, hier wou ik nog even offtopic op reageren. Dit klopt, maar mijn man deed wel vaker verschillende testen, samen met mij, om te kijken wat een test dan zei als er bij mij een streepje kwam die ik niet vertrouwde. Alleen bij die van Test It kwam een streepje. Geen zorgen dus haha..