Hoi dames, Ik ben 8 maanden geleden gestopt met de pil om zwanger te worden.. Nu nog zonder resultaat.. Ik had maandelijks een cyclus van 18a20 dagen.. Veels te kort dus.. Nu heb ik ineens sinds vorige maand een cyclus van 27 dagen... Vandaag weer op de 27e dag begon weer ineens m'n ongi.. Kan mijn cyclus nu ineens wel goed zijn? Liefs
Ja hoor dat kan. Ontpillen/zwanger worden kan namelijk 6 maanden tot 1 jaar duren, en dus ook voordat een cyclus weer normaal is zeg maar. Wel super dat je cyclus nu wat langer is, heb je betere kansen!
Ik denk dat dat zeker kan! Ze zeggen dat je je lichaam tot een jaar de tijd mag geven om haar cyclus op te pakken. Kun je ook lezen hier op de site bij zwanger worden.