Ik vind het idee leuk maar inderdaad de prijs aan de hoge kant. Voor minder zou ik het zeker kopen om cadeau te geven!
Te duur vind ik gewoon te duur, vooral in deze tijd willen mensen niet al te diep in de buidel tasten. Omdat jij weet hoeveel handgemaakte producten kosten betekent niet dat een ander dit er ook voor over heeft, mij kan het namelijk niet veel schelen dat het handgemaakt is (. Ik zou voor 5 tot 6.50.
Heel erg leuk! Welke fair trouwens 10 euro vind ik net te duur. Maar vooral niet minder dan 5 vragen hoor!
ik vind het een leuk idee, de prijs te hoog. ga je ook nog wat anders verkopen of andere variant maken?
ach joh op zo'n winterfair komen toch alleen mensen met veelteveel geld die allerlei luxe spulletjes kopen, geen aldi-publiek.... als je er echt goede producten instopt en je meldt dat ook duidelijk.. biologisch meel bijv en echte vanille... dan willen dat soort mensen dat echt wel kopen hoor
Ik vind het heel leuk om te zien en zal het voor de sier neerzetten in mijn keuken of als cadeau geven. Hier ligt het in de winkel en de prijs is 8 euro.
Ik vind het eerlijk gezegd niet zo leuk, het is mijn ding niet, en die van mn vriendinnen ook niet vermoed ik Ik zou het dus niet kopen, ook niet om cadeau te geven.
Maar dan ga je uit van een taart die al klaar is. De ingrediënten afwegen en in een pot doen kost niet zoveel tijd, hè? Dit is geen handgemaakte patisserie, dit is een pot met de grondstoffen.
Ik vind het niet te duur, zeker niet omdat ik zoiets niet voor mezelf zou kopen maar als kadootje voor een ander. Zeker als het leuk aangekleed is vind ik 10 euro een prima prijs. Leuk!
Ik vind het een erg leuk idee. En mensen die dit zelf kunnen maken zijn niet je doelgroep. Mensen op een fair hebben echt wel wat te besteden (crisis is niet voor iedereen) en dan is 10 euro helemaal niet veel. Ik zou het dan ook leuk aankleden en 9.95 prijzen en zien hoe het loopt. Je houd er anders nog geen euro aan over en is het dat allemaal waard?
Ik vind het een leuk gegeven, maar ga voor een pot met wat meel en suiker geen 10 euro betalen. Misschien 5.
Niet helemaal waar... Ik heb zelf ook wel eens deze potten gemaakt voor een traktatie op het Kdv van mijn zoontje... Ben toen 8,5 uur bezig geweest met vullen van 20 potten... Er zitten iets van 8 of 9 verschillende ingrediënten in en sommige hebben een mini hoeveelheid... Daarnaast is alles in laagjes opgedeeld wat extra rijd met zit meeneemt.. Tel daar de kosten voor ingrediënten op, het daadwerkelijk gaan kopen van ingrediënten en de kostprijs van de pot... Dan heeft TS waarschijnlijk nog standhuur te bekostigen.. En voilà... 10 euro is een prima prijs. Ik denk dat de kostprijs van de pot met ingrediënten minimaal 4 à 5 euro is.. Helaas is dit geen pot met Lidl ingrediënten... .. Maar goed.... Ik heb net ook 15 euro uitgegeven voor een vintage kaarsen/tafelstandaard...
Ik heb ooit eens met een kraampje op een markt gestaan met koekjespotten (zoals jou plaatje dus) met daaraan handgemaakte en geschreven etiketten. Ik vroeg 7,50 per pot. Weet je hoeveel ik verkocht heb? Geen enkele. Uit eindelijk wel alles kwijt geraakt aan collega's enzo maar opde markt niemand wilde ze hebben. Toch te vreemd denk ik. Er was wel veel interesse voor en kreeg nog een compliment van een bakker dat hij het zo leuk vond.
Leuk idee, ziet er ook mooi uit, maar zoals al gezegd wordt de prijs is te hoog. Zou er hooguit 5 euro voor willen geven en dan nog zou ik er goed over na moeten denken.