Mja maar dan zou je op zoek moeten naar een aseksuele gastouder? Daarbij... Hetero of niet... Wie gaat er nou "liggen vozen" met andermans kinderen erbij? Niemand toch?
Precies dat zei ik ook. Dat zou ik van niemand accepteren van hun niet maar ook niet van een hetero. Maar op de een of andere manier lijken mensen vaak te denken dat homo's lesbiennes biseksuelen altijd en overal maar seks willen en hetero's het alleen maar in een bed doen 1x pw
Wat ik me trouwens ook bedenk.. Met 2 gastouders mag je 2x zoveel kindjes. Klinkt hartstikke gezellig En hier altijd m'n bedenkingen bij de gastouder die met de kleintjes in bed rustig de groten uit school gaat halen. (School is tegenover haar huis en ze hoeft de school niet in... Dus echt een drama is het niet.. Het is meer mijn gevoel erbij dat dat niet zo vind) Maar dat issue heb je dan dus ook niet. Eentje thuis, eentje hupt naar de school. 1 kindje niet lekker? Hup bij de gastouder op schoot Terwijl nummer 2 met de rest wat anders kan doen. Ik zie toch wel wat grote voordelen in 2 gastouders in 1 huis Zou ze wel graag allebei willen leren kennen voordat ik een besluit zou nemen.. Maar dat lijkt me logisch.
ja dat zal het idd zijn. Nou gelukkig weet jij beter en wat fijn dat je iemand hebt gevonden waar je kindjes goed terecht kunnen. Geen aandacht aan besteden en ook die mensen zullen merken hoe fijn de kinderen het daar hebben.
zou er geen probleem mee hebben op school van Menno is er een zorgjuf die lesbisch is (zag ik eens toen ze haar vriendin in de auto vaarwel zoende)... was beetje geschrokken maar alleen omdat ik haar nooit als lesbisch had bestempeld ze is er trouwens ook open over, ik denk dat ik me er meer aan zou storen als het stiekem gebeurd...
Lol precies. Als hetero moet je vast al in een sleur zitten en homoseksuelen hebben een overdreven actief seksleven. Bullsh*t natuurlijk!
Puur gevoelsmatig zou ik mn kind er JUIST heen brengen, maar waarom weet ik niet precies Misschien omdat ik in mijn omgeving 2 lesbische stellen heb, die ontzettend leuk met kinderen zijn. Het zou me, denk ik, meer gaan om de klik die ik met iemand heb, dan seksuele geaardheid.
"Ander soort mensen" he Zou dan iedereen die vaker dan 1x per week seks heeft onbewust toch homo/lesbisch/bi zijn? Damn.... Nooit zo bij stil gestaan
Ik ben dan ook praktiserend moslima, ik heb helemaal niks tegen homo's of lesbiennes maar leef wel met mijn geloof en bijbehorende achtergrond. Ik ben expres thuis gebleven met de kinderen om ze een bepaalde basis mee te geven en ze op te voeden op mijn manier en ze dingen bij te brengen zoals mij dat het beste lijkt, en dan heb ik het helemaal niet enkel over homoseksualiteit (volgens mij weten de oudste 2 best hoe of wat maar we hebben het er nooit over gehad) maar over heel veel (dagelijkse) zaken. Daarbij ook een bepaalde psz en school uitgekozen die aansloten bij onze wensen. Wanneer ik gebruik zou maken van een gastouder zou ik dus ook liever kiezen voor een gastouder die aansluit bij onze manier van opvoeden want ik denk dat die toch een aardige inbreng hebben wat dat betreft. Het zou me er in de eerste plaats niet van weerhouden om mijn kinderen naar een lesbische of atheistische gastouder te brengen maar ik zou wel liever verder zoeken naar iemand die beter aansluit bij onze wensen.. ik vermoed namelijk dat bovengenoemde daar wellicht wat verder van afliggen.
Oeps ben ik dus al de sjaak. Nou voor de twijfelaars, onderaan de post zie ik een advertentie staan; Lesbi Girls.g-dating.nl.
Ik ontdekte dat onze juf van de pinkstergemeente is... Brrrr DAAR hou ik dus niet van. Maar ze is een hartstikke leuke juf en ik merkte het pas toen ik d'r een keer met flyers zag lopen. Die ze ons niet heeft gegeven trouwens. (Prima!) Mijn kind zit met reden op een openbare school
Helaas mag dit dus niet! Per adres mag er maar 1 geregistreerd staan.. Ik zou er zelf ook geen problemen mee hebben. De klik is er, voldoet aan jullie voorwaarden, prima toch
Ik ben zelf bi, en ik denk dat als mensen uit het dorp het weten dat sommige kindjes niet eens hier mogen spelen, ook al ben ik met een man getrouwd. Zo gaat het nou eenmaal..
Inderdaad das nogal bekrompen reactie van jouw omgeving....... Ik moet er echt mee lachen eigenlijk had er nog niet eens bij nagedacht om haar niet te brengen om die reden. Wel freaky dat mensen nog zo vreemd reageren op lesbische vrouwen
Jeetje niet alles gelezen maar het zou mij echt geen bal uitmaken. Maar het scheelt dan ook misschien wel dat ik homo en lesbische rienden heb, en lesbische familieleden. Dan is het niet zo raar
Mijn zoontjes favoriete juffie op t adv is getrouwd met een vrouw super leuk mens. Zie haar ook echt niet anders als de andere juffen. Voor elke geaardheid geldt dat ze goed moeten zijn voor mijn kind.
Ik denk niet dat mijn kind er ook maar 1 seconde over zou nadenken. Hij vindt de vriend van mijn man die nu een vriendin is geworden alleen maar leuk en stoer. En gezien het feit dat wij alleen homoseksuele mannen en geen lesbische vrouwen in onze vriendenkring hebben, zou het wel een handige aanvulling zijn Ik vind veiligheid, liefde, aandacht, verdraagzaamheid een stuk belangrijker dan geaardheid. In reactie op umm85, ik zou een islamitische gastouder ook wel een leuk idee vinden. Juist zodat mijn kind ziet dat het ook anders kan. Maar dan wel als ik het gevoel heb dat we elkaar in onze waarde kunnen laten.
Wat maakt de geaardheid uit? Het gaat toch om hoe ze met je kind omgaan en ervoor zorgen? Zou er echt absoluut geen moeite mee hebben. En eigenlijk ook niet eens bij stil staan!