De titel zegt het al.. Vandaag een heerlijke vakantiedag gehad, maar er is 1 probleem. Mijn ogen reageren sinds een tijdje (vroeger nooit last van gehad) heftig op zonnebrandcreme. Ik heb al verschillende crèmes geprobeerd, nu de crème van Roc. Maar ook deze crème zorgt er voor dat ik de rest van de dag en avond pijn in mijn ogen heb, en niet zo'n beetje ook. Tranen (net boven de gesneden uien gaan hangen ) of douchen helpt niet. Dus wie oh wie heeft een tip? De rest van mijn lijf heeft nergens last van...
Ik gebruik altijd die van biodermal speciaal voor het gezicht. (Deze: https://m.drogisterij.net/P761018/biodermal-zonnecreme-gezicht-gevoelige-huid-factorspf50-8710537041675?partnercode=222&gclid=EAIaIQobChMI--Wkyq3m1QIVVEAbCh3k3wXpEAQYBiABEgIMnfD_BwE) En houd toch altijd wel een klein beetje huid rondom de ogen vrij... dit jaar ivm zwangerschap eentje via de schoonheidsspecialiste van dr. Braunn maar die vind ik toch minder fijn.
ik heb altijd vision factor 50, kleine tube in mijn tas zitten mijn huid reageert enorm op de zon, met name in het gezicht en deze werkt fijn/goed!
Ja ik smeer ook altijd met ruime afstand van mijn ogen. Snap ook echt niet waar die heftige reactie vandaan komt. Mijn huid heeft namelijk geen probleem met de crème, het zijn echt alleen mijn ogen. Ook make-Up geeft geen problemen.
Probeer een creme op basis van minerale filters. Tranende ogen komen meestal van een allergische reactie op cremes met chemische filters.
https://www.paulaschoice.nl/nl/sun-care-extra-care-non-greasy-sunscreen-broad-spectrum-spf-50-full-size-2320.html?gclid=EAIaIQobChMIjKzql_Dn1QIVTTobCh1kcAJsEAQYASABEgJfX_D_BwE
Ik heb een dagcreme met factor 30 van louis widmer, de ongeparfumeerde. Eerlijk gezegd vind ik hem niet zo fijn als dagcreme, maar wel fijner dan zonnebrand, dus ik gebruik hem daarvoor. Misschien dat zoiets minder irritatie aan de ogen geeft?
Dagcreme smeer je veel dunner op dan zonnebrandcreme. Om de factor 30 te behalen, moet je het even dik als zonnebrandcreme opsmeren.
Ja, voor mij maakt dat niet zoveel uit, probeer toch uit de zon te blijven op zijn felst. En als ik wel echt in de zon ga wandelen ofzo, gebruik ik evt wel zonnebrand. Ik ben sinds een enkele keer in mijn tienerjaren niet meer verbrand, dus gaat prima. O nee, dat is niet waar, ben in australie een keer verbrand dwars door factor 50 heen (niet mijn gezicht, want droeg daar een hoed tegen de zon). Verbranding was heel licht, maar heb een aantal dagen lange mouwen gedragen bij 30 graden.
Je hebt speciale zonnebrandcremes voor gezicht en decollete trouwens. Daar zit bijv geen/minder alcohol in ivm huidirritatie en snellere acné vorming
Bedankt voor alle adviezen!! Ik ga morgenochtend even de winkels in, hier in Frankrijk. Kijken of ik wat terug kan vinden. Nu via internet bestellen is daarom ook geen optie, das wel jammer. Maar wel top voor als ik weer thuis ben!
Ik gebruik altijd een zonnebrandcrème speciaal voor kinderen voor mijn gezicht hierom!! Die prikt niet in de ogen! Vind zelf de variant van Avene heel fijn!
Ik gebruik dermalogica voor al mijn gezichtsproducten. Ze hebben een booster met factor 50, die is erg fijn. Wel prijzig maar dan heb je ook wat.
Deze gebruik ik ook. Bij de apotheek te koop. Ik gebruik deze op aanraden van allergoloog. ik neem de versie voor kids, daar zit minder troep in.