Ja wij zijn begin september gestopt met de pil en gelijk begonnen met klussen. Maja misschien valt het mee en hoop ik dat het niet zo lang bij mij duurt.. pfff 90 dagen hoe heb je het vol gehouden! Maar had jij ook menstruatiepijn maar kwam er niks? Heb ik namelijk wel last van.. erg frustrerend. Maar goed het zal waarschijnlijk vanzelf wel komen!
Hoi Laan, Ik heb precies hetzelfde probleem als jij. Al ben ik wel ongeveer al 5 maanden gestopt met de pil. Mijn cyclus is gelukkig na 2 maanden constant. dwz dat ik ongeveer op dag 29 mijn NOD heb. Sinds gisteren heb ik ook last van menstruatiepijn. Ik dacht echt dat ik ongesteld moest worden terwijl ik op dag 26 zat. Die pijn is nu minder, maar komt toch een beetje met steekjes terug. Maar nog steeds niet ongesteld. Ik kan net zo goed op de wc gaan wonen, zo vaak kom ik er nu...Ik denk dat we alleen maar kunnen afwachten en meer niet. Helaas. Pijn aan mijn borsten heb ik niet echt. x joyce.
ik had toen ook allerlei kwaaltjes het vervelende is dat ontpillen dezelfde dingen doet als zwanger dus pijnlijke borsten ongi pijnen en zelfs meer zoals reuk ed. wij zijn toen gestopt in feb en wilde zowiezo wachten tot mei met beginnen zodat ik dus en kon ontpillen en we wilden liever niet een kindje rond de december mnd omdat het dan al zo mega druk is. en zolang je dat kunt plannen wilden we dit dus ook doen. uiteindelijk duurde het dus wat langer en heb echt wel aantal tests gedaan tussendoor want jah condoom vergaten we wel eens oid dus dan maar paar wk later weer test ahaha. uiteindelijk was mijn cyclus na tijdje normaal. en zijn we zwanger geworden in aug dat jaar. na dus eigenlijk pas echt drie mnd gericht bezig. het kan dus lang duren dat ontpilen maar er zijn er ook die meteen zwanger worden zonder zelfs ongi te worden tussendoor.
@ banjabes, het is inderdaad een wonder, kan het nog steeds niet echt bevatten. mijn borsten doen nu echt super pijn. het wordt elke dag erger. maar goed, ik heb ook kleine borsten, volgens mij moeten ze heel wat groter worden om straks bv te kunnen geven heb je het al aan iemand verteld? mijn beste vriendin weet het en een goede vriend van mijn vriend. we zijn er nog niet uit of we het onze ouders eerder dan 12 weken willen vertellen. de rest sowieso daarna. ben zo bang dat mijn moeder dr mond niet kan houden..
Hoi joyce, Ja ik vind het echt heel vervelend je hebt de hele tijd het gevoel dat je ongesteld word en er komt maar niks ik ben echt bang dat ik nog aan het ontpillen ben (wat ook niet zo gek is). Misschien een gekke vraag maar moet je bijvoorbeeld ook kijken hoe snel je moeder zwanger raakte? Of heeft dat er niks mee te maken. (tuurlijk kan het zijn dat ik niet vruchtbaar ben)
hoi Allemaal ten eerste gefeliciteerd voor de gene die zwanger is! ik ben nu in de eerste ronde nog steeds, ben nog niet ongesteld en ook niet positief getest, mijn afscheiding is wel rond mijn verwachte eisprong anders geweest waar je draadjes van kon trekken.. dus dat duid toch op een ovulatie? me borsten doen erg zeer en al me bh;s zijn op het moment te klein.. ik twijfel nog al ik zou het zo op het ontpillen gooien maar vanwege die afscheiding die toch echt duidelijk anders was ga ik goed twijfelen.. iemand een idee hierover?
Ik had ook de eerste twee rondes dat mijn bh iets te klein werd. Raar is dat. Bij mij hoorde het ook bij het ontpillen. Verder heb ik last van vermoeidheid en tijdens mijn eisprong last van afscheiding. Nu ben ik 2 dagen overtijd en heb nog nergens last van. Alleen heb ik nu meer afscheiding dan normaal. Zou het? Succes meid!
ja het is idd allemaal maar een raar gedoe dat vrouwelijke lichaam ik heb altijd wwel last van afscheiding alleen toen kon je er echt draadjes van trekken ( lekker smakelijk allemaal weer ) en dat kan ik normaal niet zeg maar. we blijven hopen! jij ook suc6!
Hoi Madelon, Je borsten groeien inderdaad, zeg!. Ik heb al flinke memmen van mezelf en nu zijn ze helemaal maatje xl. Gelukkig valt het niet zo op omdat ik al een aardige cupmaat heb van nature. Het vertellen vind ik heel spannend. Ik loop heel de dag met zo'n mega happy gevoel rond. Het liefst schreeuw ik het van de daken af. Ik werk in een heel jong team en er worden altijd wedjes gelegd wie de volgende zou zijn. 2 Collega's zaten erover te praten en ik moet dan ook echt mijn best doen om niet heel hard IKKKKEEEE te roepen. Heb het wel verteld aan een vriendin. Wij gaan het onze ouders dit weekend vertellen. Ben benieuwd hoe ze reageren! Je moet gewoon eerlijk tegen je ma zeggen dat je echt niet wil dat iemand het weet i.v.m. met die "gevaarlijke" eerste drie maanden. Ik denk dat ze je wens wel zal respecteren, of is je moeder echt zo'n roddeltante? Kus banjabes
Hoi Laan, Ik weet niet of dat zo is, maar volgens mij hebben ze er niet zo lang over gedaan. Ze zeggen dat het beter is om niet zoveel mee bezig te zijn, maar vind dat toch moeilijk. Maar ben nog steeds niet ong. Toch gek vind ik. Hoe lang zijn jullie bezig als ik vragen mag? Wij 4 maanden. We blijven elkaar op de hoogt houden he? Klinkt raar,maar het is fijn om dit soort dingen ff kwijt te kunnen. Je doet dat namelijk niet met iedereen. In mijn vriendengroep is er nog niemand hiermee bezig , en wil ze hier niet mee lastig vallen. Als je hier nog niet mee bezig bent is het ook niet interessant. Heb het er natuurlijk wel veel met mijn vriend over,hij is ook lief, maar mannen voelen toch niet hetzelfde als wat vrouwen voelen. Zo is de natuur nou eenmaal gr joyce
Heel herkenbaar dit! Mijn man is ook super lief, maar voelt inderdaad niet wat ik voel. Mijn schoonzus is ook bezig en samen bespreken we een hoop. Hier is het toch makkelijker om over van alles en nog wat te praten.
Gadverdamme, wordt ik vannacht wakker van zulke pijn in mijn borsten niet normaal meer zeg Lijkt wel of iemand ze als stootkussen heeft gebruikt zo beurs helemaal, wat is dit nu dan weer? Heb er nu nog last van en kan haast mijn BH niet meer aan zo pijnlijk, ze zijn ook voller geworden dat kan ik aan mijn BH merken en de blauwe aders worden ook steeds meer en meer zichtbaar, wat is dit toch verwarrend zeg Pfffffffffff.
Hee joyce, We zijn nu nog maar net 1 maand bezig. Ben vandaag ongesteld geworden en ben ik best blij mee weet ik tenminste dat mijn cyclus redelijk normaal is. Je bent er al snel te veel mee bezig. Mijn vriend zat laatst in de folders te bladeren en overal kom je nu baby spullen tegen. Maar je let er nu ook meer op dus valt het ook meer op. Heb jij hier trouwens geen cyclus banner aan gemaakt? Is makkelijk joh! We houden elkaar zeker op de hoogte! Dit is zo gezellig zo lekker meiden onder elkaar! xxxjes
Ik ben nog steeds niet ongesteld, dus ben vanaf vandaag 1 dag overtijd! Leuk om te zeggen zeg! Sorry Laan als het vervelend overkomt, want dat is echt mijn bedoeling niet, want ik ben er ook lang nog niet hoor! Er kan morsen of overmorgen nog veel gebeuren. Je weet , verder heb nog niet echt symptonen. Geen pijnlijke borsten (Mijn vriend zei toevallig net wel dat ze groter worden) niet misselijk. Hooguit dat ik wat sneller vol zit dan normaal. En die gekke menstruatie pijn blijft met vlagen komen. Zal dadelijk eens proberen om zo'n banner aan te maken. Ik snap dat je stiekem toch blij bent dat je ongesteld bent geworden, dan kun je in ieder geval zien dat je cyclus een beetje normaal is. Had dat eerlijk gezegd ook de eerste maanden. En kun ke weer lekker gaan klussen de komende maand. Morgen horen jullie het weer! groeten Joyce
Hoi Allemaal, Ff m'n ei kwijt! Ik ben nog steeds niet zwanger, 2 dikke dagen overtijd. Ga denk ik maandag testen. Kan niet wachten. Kan het ook morgen doen, maar ben bang voor teleurstelling. Een negatieve test is meteen zo echt. Vind het best eng om die te doen. Heb nog steeds een soort van gekke menstruatiepijn en mijn borsten worden alleen maar groter! Groetjes Joyce.
Hallo dames.. Ik dacht ik gooi er maar even een test tegen aan.! En ik kon het niet geloven! Zwanger.. tenminste ik zag 2 streepjes..! Liefs marisss