Hoi meiden, Jaja, ik moet echt wat kilootjes kwijt, dus heb me ingeschreven bij de sportschool (Fit For Free). Daar geven ze ook Zumba lessen, dus ga 1x in de week Zumba'en En verder nog 1x in de week (cardio)fitness. Wie van jullie doet aan Zumba? En hoe vind je het? Liefs Tamara
ik vond het erg leuk.. maar ligt ook een beetje aan wie de lessen gaf... maar 9vd 10 x was het erg gezellig
Ligt er bij mij echt aan WIE het geeft. Ik vind het zo leuk als de instructrice / instructeur er een feestje van maakt. Fysiek als met de stem. Maar Zumba zoiezo is erg leuk!!! Veel plezier!
Als je een goede instucteur heb is het helemaal super!!! ik word er altijd erg blij van hopelijk jij ook!! Veel sportplezier!