Mamavandaan pb mag je altijd sturen Gaat hard alweer bijna helpen met huiswerk, wel leuk Ik ben morgen 26 weken en nog 0 kilo erbij ik vreet (ja het is geen eten meer maar vreten) alles wat los en vast zit dus hoe het kan geen idee Maar bij de eerste had ik dat ook, was in totaal 4 kilo aangekomen.... Adrianamisschien wel handig.... Is natuurlijk niet goed als je lichaam zoop stress reageerd... Ik wil z'n mama kleurboek kopen om zo me ontspanning ff te hebben, hoop dat het helpt ben zo moe en gestrest...
Micchan, als t nodig is wil ik best van te voren per post, test sturen, das vast nog goedkoper als de prijzen die je daar betaald Knuffel terug!! Vandaag verjaardag schoonzusje en zwager, ook nog uit eten, ipv patat halen, maarja nu me buik van slag, dus aan de cola
Zo ben ik ook weer even... @adriana Vandaag gesprek bij EMC, ben benieuwd, succes in ieder geval. @Micchan Wow 9 kroketten??? Hahahah, zou ik dan ook doen, als de testen bij jullie zo duur zijn Maar wat stom dat ze dat zeggen. Ookal ben je miss jong daarom mag jij toch wel zelf bepalen wanneer je kinderen wilt????? @mitf Ik at ook behoorlijk veel, uiteindelijk max 10 kilo (dacht zelfs minder, 8 ofzo) aangekomen. Wat er niet aan komt hoeft er ook niet af he @mama van daan Dat is echt heel lief van je. Hoop ook dat we nu ook positieve berichten kunnen posten. Hier loopt zoonlief in zijn blote kont, hahaha. Hebben het potje neergezet en heeft al netjes wat plasjes op t potje gedaan. Zelf een grote boodschap, al ging dat niet helemaal goed. Maar het begin is er en daar ben ik al trots op Verder gaat t wel oke, nu al pijntjes, weet niet wat ik daar van moet denken. Gek lichaam heb ik soms hoor. We wachten wel gewoon af.
@mamaf hoe is het? kun je een beetje je rust vinden? @rums hoe was je echo nog? Ben je al op vakantie? Zo ja fijne vakantie! @mama van daan alles ok? @fidel gaat het al beter met je buik? @brondy wat knap van je zoontje! Hij weet dus waar het potje voor is dat is zeker een goed begin. tja het vrouwenlichaam, hopelijk niet te veel kwaaltjes als je lichaam je voor de gek houdt. Wanneer is jouw nod nu? Hier vanmiddag het gesprek gehad. Was wel een beetje teleurstellend. Ze legde alles keurig netjes uit (had zelfs chromosomen in elkaar geknutseld hihi) dus we snappen nu echt wel wat er precies mis is en wat de gevolgen ervan zijn. Wij krijgen bij een volgende zwangerschap rond 12 weken een vlokkentest waarbij ze het chromosomenpatroon van het kindje gaan bekijken. Is dit niet goed dan kunnen we besluiten de zwangerschap af te breken (en dat zullen we dan zeker doen gezien de afwijking, het kindje zal mentaal gehandicapt zijn evt met hartafwijkingen, blind-/doofheid). Dit werd ook heel duidelijk uitgelegd. Echter na zo'n drie kwartier was nog steeds het woord ivf niet gevallen dus toen vroeg ik er zelf achter. Toen moest ze opzoeken of we ervoor in aanmerking zouden komen. Dat bleek dus wel het geval, maar.... omdat we makkelijk zwanger kunnen worden en de slagingskans bij een ivf-poging maar ongeveer 20% is gaan we er nu heel goed over nadenken of we dit wel willen. Ze vertelde ook dat de kans dat er überhaupt goede embryo's tussen zitten vrij klein is. Voorlopig gaan we gewoon nog zelf 'aan de slag' en we zien wel of we de 12 weken gaan halen en hoe de vlokkentest uitpakt. Het zal ongelooflijk spannend worden maar dit geeft ons eigenlijk de beste kans op een gezond kindje. Wel ging de mevrouw (sorry ik ben haar naam kwijt) van de klinische genetica een afspraak maken voor ons voor een infogesprek over pgd-ivf. En indien mogelijk in Gent of Antwerpen (yeay!) Al met al weer veel geleerd, met een ietsjepietsje tegenvaller. We gaan gewoon door, we geven niet zomaar op! We zijn er trouwens wel de hele dag mee weggeweest (10.30 vertrokken en 16.30 terug) blegh Sorry voor het lange verhaal
Fidel gezellig uit eten, maar wat balen dat je maag weer van slag is Was het wel leuk? Brondy hoe ging je gesprek? En idd wat er niet aankomt hoeft er ook niet af ik was na mijn bevalling al minder zwaar dan voor me zwangerschap. Echt helemaal top haha. Hoe is je gesprek gegaan? Goed van je zoontje. Micchan wat Fidel zegt wij kunnen makkelijk testen naar je opsturen hoor Adriana nee sinds ik weer werk ben ik weer dood moe... Ben maar 3 keer gaan werken en dat heeft al z'n effect dus ik MOET een gesprek gaan hebben met mijn werk dit ga ik niet vol houden tot mijn verlof..... Maar ben hier zo niet goed in wil niet "zwak" zijn zeg maar... Je snapt wel wat ik bedoel denk ik Fijn dat ze het goed heeft uitgelegd en dat het jullie nu duidelijk is. Je had dit gesprek in Rotterdam toch? Krijg je nog iets van medicatie zodat je wellicht een blijvende zwangerschap houd (in elk geval tot die 12 weken) of dat niet? Al ben ik er zelf ook wel weer van overtuigd dat je lichaam eventuele beperkingen af stoot en dat je vaak niet voor niks een mk krijgt. (Maakt er niet makkelijker op dat snap ik ook echt wel!) misschien wil ik dit ook wel te graag denken zodat ik me "makkelijker" bij mijn mk neer kan leggen ofzo ik weet het niet zeg ook allemaal maar wat Maar ik vind het zo erg, ik weet wat die onzekerheid met je doet en de angst etc.... Hele dikke digitale knuffel van mij Ik duim in elk geval dat je snel zwanger bent van een gezonde baby zodat die mooi bij jullie in het gezinnetje kan komen Al weet ik ook dat je waarschijnlijk je hele zwangerschap in angst zal zitten of alles wel echt goed is.... Ik weet dat ik pas echt opgelucht adem kan halen als ik me kleine ventje in me armen heb, ondanks dat me uitslagen tot nu toe heel mooi zijn enzo, toch blijft de angst.
Wat naar dat je zo moe bent Ik snap het wel je wil gewoon bijven werken tot je verlof 'want dat doet toch iedereen'. Maar als het niet gaat dan gaat het niet, het wondertje in jouw buik is gewoon belangrijker en je moet ervan genieten. Ik krijg geen medicatie want de reden voor mijn miskramen is de translocatie, daar zijn geen medicijnen voor Je hebt helemaal gelijk, als je een miskraam krijgt zo vroeg is dat meestal niet voor niks en een manier van moeder natuur om het af te stoten. Dankjewel en voor jou ook een dikke knuffel meis!
@adriana Wat fijn dat ze alles zo goed uitgelegd hebben. Wat Mitf zegt dat denk ik ook wel, wat betreft een miskraam. Al maakt dat het zeker niet makkelijker. Maar ze zeggen dus dat jullie meer kans van slagen hebben op natuurlijke wijze dan IVF?? Mijn NOD is denk ik de 18e, dat is dag 29. De laatste paar x 28 dagen cyclussen. 1x 32 dagen, arts zei dat ik miss dan toch wel een bevrucht eitje gehad heb maar niet is ingenesteld ofzo. Daarom ineens een afwijking. Achja, hoop zo dat het nu wel gelukt is, ondanks al die pijntjes @Mitf He wat vervelend dat je zo moe bent. Meestal is dat toch in het begin en aan het eind van de zwangerschap?? Euhm gesprek?? Ons laatste gesprek was 1 sept. Nu moet ik wachten tot ik ongesteld word, liever niet natuurlijk. Maar dan pas mag ik weer bellen voor de HSG test. Zit wel te twijfelen of ik niet alvast een afspraak moet plannen bij de gyneacoloog. Want zij heeft vaak wel een wachttijd van 3 weken ofzo. En aangezien mijn cyclus zo regelmatig is. En het klopt wel wat je zegt inderdaad, dat zeggen er wel meer, dat je de eerste 3 maand na de HSG wat vruchtbaarder bent. Heb al goede pijnstillers daarvoor meegekregen.
@ Adriana Een nieuwe voordeur wilt zeggen dat je 30-40-50-60 wordt en in mijn geval wordt in in Maart 30 ! Wel positief dat jullie zo goede uitleg hebben gekregen en dat ze zo eerlijk met jullie geweest zijn. Wel een hele boterham. Ik hoop dat jullie nu er met volle goede moed tegenaan gaan en snel een positieve test mogen posten en dan een gezond boeleke op de wereld kunnen zetten. Ik duim alvast verder zoals ik bezig was. @Mitf Niet leuk he zo last van die vermoeidheid en da heeft niks te maken met "zwak zijn" vind ik,je bent zwanger en dat vraagt nu eenmaal veel energie van het lichaam en daar kan jij niks aan doen en je doet toch alles voor je eigen gezondheid en die van je beebje! verder hier geen nieuws,ook last van die vermoeidheid en ga blij zijn als dat weg zal zijn. Overmorgen 1e keer naar de vroedvrouw en dan een echo,benieuwd of het beebje al wat gegroeid is tov de 6 wkn echo?! Normaal wel he, haha. Ale ga es verder doen Bye bye xxx
Dames wij zijn op vakantie dus ik probeer zaterdag weer uitgebreid te reageren. Echo was goed op zich. Alleen een klein hoofdje en nog kortere beentjes. Rond deze termijn is 50 gemiddeld en de baby zit op 39 behoorlijk stukje lager dus. Maar we hoeven ons geen zorgen te maken. Over 3 weken weer een echo en als het kindje dan gewoon groeit is het oke. Nu was het bij onze zoon precies hetzelfde klein hoofd en korte pootjes dus maak me er niet druk om. En adriana jouw verhaal heb ik wel gelezen en wil je een knuffel geven!
Adriana ja dat is ik helemaal zo... Ben beetje koppig kleine man laat me gelukkig genieten doordat hij zich heel erg vaak laat voelen, maakt niet uit hoe druk ik ben en waar ik ben de kleine trappeld wel.... En je hebt gelijk hij is belangrijker dan wat dan ook, dat werk is maar bijzaak eigenlijk... Nu me baas nog zien te spreken, we lopen elkaar een beetje mis geloof ik (misschien na morgen geen werk nodig als die loterij een keer mee werkt ) Owja daar heb je geen medicijnen voor mijn kaarsje brand in elk geval voor jullie Brondy ja klopt maar ik volg de boekjes niet zo geloof ik hahah ben juist na 3 maanden erg moe geworden Bij de eerste ging ik ook pas bij 15 weken een keer spugen haha... Ow ja sorry daar had ik ook al op geantwoord haha zo zie je wat mijn vermoeidheid doet Mamavandaan hahah wat noemen jullie dat grappig zeg mijn mijn krijgt dat volgend jaar een nieuwe deur whahaha.... Jullie hebben ook zeker gelijk ik moet niet zo koppig zijn en weet dat ook wel, maar ja dan nog er aan toe geven Hihi... Heb gewoon een schop onder mijn kont nodig Rums ook gewoon een kleintje Morgen 3D echo even ontspanne geniet van me kleine man ipv die medische echo's heb er zin in en ben benieuwd hoe Thomas gaat reageren. Ik ga nu ff genieten van de kleine want die wil geloof ik aandacht is mega aan het trappelen draaien bewegen uitrekken geen idee buik gaat alle kanten op
Mamaf heel veel plezier met de 3d echo (foto's??) Wat leuk dat hij zo aan het trappelen is Thomas, begrijpt hij een beetje dat hij straks een broertje krijgt? Zou leuk zijn die loterij, maar ik willem ook hahaha @mama van daan. Haha nee nog nooit van gehoord, mijn man is pas 30 geworden dus ook een nieuwe voordeur haha. Ikke nog laaaannnggg niet @brondy. Ik hoop ook dat het bij jou raak is deze maand! Hier: ja het is mss maar beter ook dat we die malle molen niet ingaan. Het brengt zoveel pijn met zich mee. Nog even doorgaan op de natuurlijke wijze, hoewel het 'leuke en spontane' er nu wel vanaf is helaas we zijn toch ook al in de tiende ronde inmiddels, en bij zoonlief ook tien rondes gedaan. Geen idee waar het schip zal stranden....
@mama van daan heet dat bij jullie zo?? Heb er ook nog nooit van gehoor. Nou dan krijg ik een nieuwe voordeur eind januari @adriana Ja laten we het hopen Net te horen gekregen dat mijn collega (kantoor genoot) zwanger is. Nog wel heel pril hoor. Maar ben toch een beetje jaloers en zal mijn baas leuk vinden, hahaha, mist hij straks 2 collega's bijna tegelijk. De MMM geeft veel stress denk ik. Hier is het spontane er inmiddels ook wel af hoor. @Mitf Hahaha, zeg dat wel dan inderdaad. Hopelijk komt er een periode dat je niet zo moe bent. @rums zal dan vast wel goedkomen, als dat bij de eerste ook zo was. Heb het idee dat ik het zwanger worden wel wat meer los kan laten nu. Komt denk ik doordat ik weet dat we anders een HSG test krijgen en vele vlak daarna zwanger worden. Dat geeft mij goede hoop
Mamaf: Aaaahh meis toch, wat ben je toch een lieverd! Dikke pakkerd voor jou! Inderdaad niet het leukste moment om aan me te denken P), maar wel begrijpelijk en lief van je! Inmiddels ben je 'mijn' datum gepasseerd, die nog minstens 10,5 week gaan ook nog lukken lieffie! Voel je je inmiddels al een beetje beter? Oh en spanneeeeend, een 3D echo! Mama van daan: Bedankt. Wat rot van je man, bah, veel beterschap! En wat gaat de tijd toch hard, jeetje! Huiswerk, blehhhh haha. Ik weet niet zo goed meer wanneer ik begon aan te komen, volgens mij zo rond de 15 weken dat het noemenswaardig werd (al noem je dat in de meeste gevallen natuurlijk liever niet ). Wat grappig, dat van die voordeur! Daar had ik nog nooit van gehoord, haha. Adriana: Ja, ik vind het erg bijzonder, maar helaas, het zij zo. Ik ben dan weer een te brave (of bange) Hendrik om er tegenin te gaan en het toch te doen, en ze dan te forceren want 'nu moeten ze wel' en 'ze kunnen nooit bewijzen dat het expres was'. Maar mocht het desondanks gebeuren, dan krijgen ze wel Machtige Micchan voor hun neus. Misschien is het inderdaad fijn om met iemand te praten meis! Het is ook niet bepaald weinig wat jij/jullie allemaal te voorduren krijgt.. Wat rot dat het gesprek tegenviel! Dus voorlopig toch geen IVF, dappere beslissing! Ik hoop dat je heel gauw weer zwanger bent, je de twaalf weken haalt, alles er goed uitziet en je de volgende 25-30 weken ook haalt! Verdien je lieverd. Rums: Fijn dat de echo voor nu goed was! Fijne vakantie, ik hoop dat je lekker even kunt uitrusten. Fidel: Aaaahh da's lief van je meis, ik zal het onthouden! *Blaaskus smiley* Hoe was de verjaardag? Heb je al wat minder pijn? En werk niet te hard in huis he meis, op jezelf passen hoor! Brondy: Ja, dat vind ik ook, een kinderwens is toch niet leeftijdsgebonden.. En je kan het ook omdraaien, omdat ik jonger ben kan ik nog vele jaren langer malen dat ik het wil, als ik ouder was geweest wist ik het 'risico' qua tijd.. Niet dat oudere mensen het minder zwaar hebben (ik vind het allemaal even zwaar wegen, een wens is een wens..), maar dat denk ik dan om hun vergelijking te doorbreken. Helaas lijk ik dan opeens Nederlands te spreken, want er komt nooit eens een zinnig antwoord op. Wat goed dat je zoontje al leert op het potje te gaan, de knapperd! En wat raar dat je nu al pijn hebt. Ik hoop dat je toch een positieve test in je handen hebt over iets meer dan een week! Wel fijn dat je het gevoel hebt het wat meer te kunnen loslaten (minder fijn van je collega ).. Hier: Vandaag bij de vrouwenarts geweest (en acht weken geen menstruatie). Heb een cyste op m'n eierstok en had dus nog lang kunnen blijven wachten. Moet nu twee weken medicijnen slikken en dan zou het over ongeveer drie weken moeten doorbreken, anders moeten we weer verder gaan kijken. Toch wel een opluchting (zat me al helemaal op te vreten, dat al m'n eitjes opeens op zouden zijn, ofzo ben een mafkees), en stiekem ook wel een piepklein beetje een teleurstelling. Maar ben zooo blij dat ik nu in ieder geval iets weet!
Adriana ik wil de loterij wel delen Thomas heeft het denk ik op zijn manier wel door, komt me buik knuffelen en aaien en als ik zeg geef je broertje een kusje dan geeft hij mijn buik een kusje *smelt* Ja het getrappel is heerlijk, soms is hij iets te druk maar ook daar geniet ik maar van Hihi. Enne foto's zie hieronder Ik duim dat het snel raak is zoveel rondes is niet leuk en idd spontaan is het dan niet meer Brondy denk dat mijn niet meer moe zijn periode aanbreekt als ik bevalle ben hahah in mijn kraamweek veel rust en bij slapen was ik bij Thomas heeeeel goed is dus hopelijk nu weer haha. Goed dat je meer rust hebt hopelijk geeft dat een positieve uitwerking Micchan ja toen ik die gepasseerd was dacht ik even extra aan je en droomde er zelfs over, hoe bedoel je het houd je bezig... Zaterdag 27 weken toch een fijn gevoel. Nee helaas blijf gebroken slaap de ene avond heel goed en de andere avond totaal niet 3D echo was erg leuk zie foto! Lekker een eigenwijsje "Fijn" dat je nu weet wat het is, alleen een beetje jammer dat het een cyste is en niet iets anders mijn duimen draaide stiekem op iets anders hihihihi..... Zie hier 3D foto vergelijking met Thomas! Ze lijken zo erg op elkaar
Wauw ze elkaar echt op elkaar !! Micchan Gaat nu weer beter, lichaam is een beetje raar, bloed is weg maar had nog een aantal keren buikpijn en rugpijn, voor de zeker zekerheid nog getest maar echt omo wit, misschien dom maar vond zo apart Zo tandarts geweest vandaag twee ontstekingen naast elkaar, wordt een dubbele zenuwbehandeling, volgende week terugkomen
Adriana dank je wel Fidel ja erg he! Is gewoon een kopie, Thomas was alleen wat boller (maar dat vind ik voor de bevalling niet erg Hihi) Ik heb ook wel eens getest hoor terwijl ik ongie was geweest omdat het raar was, dus ik vind het niet gek. En bah vervelend een dubbele zenuwbehandeling Hoe gaat de verbouwing?
@ Fidel aau klinkt pijnlijk,hopelijk is het snel achter de rug @ Mitf Mooie 3D echo's van je babyboy en wat trekt hij fel op Thomas. @Micchan Hopelijk werken de medicijnen snel en krijg je dan snel je menstruatie terug en kan je weer volop starten met klussen. Hier naar vroedvrouw geweest en alles was ok! Is goed gegroeid van 0.67 cm naar 2.23 cm dus op 3 wkn x 3 ! en voort eerst het hartje gehoord!! Ben weer voor even gerust gesteld.