@Micchan. Fijn dat de echo goed was en wat een rompslomp. @Fidel. Jeej! wat een gestuntel. Hopelijk kunnen ze er nog wel wijzer uit worden deze dagen. @mama van daan. Wat verdrietig! Fijn dat je zulke mooie herinneringen aan hem hebt. Vandaag naar het cb geweest en ze willen opnieuw een echo van de heupen van mijn zoontje vanwege heupdysplasie. Hij is met 3 maand ook geweest maar toen niets te zien. Maar ze twijfelen nu teveel dus weer een verwijzing. Ik hoop van ganserharte dat er niets is.
Fidel jeetje zeg weer lekker geregeld helaas is het alleen erg herkenbaar wordt in ziekenhuizen zo slecht gecommuniceerd. Hoe is het vandaag gegaan? Enne leuk dat ze zeggen dat ze bij vreemden eventueel wel eet, maar volgens mij moet er JUIST gekeken worden als ze bij JULLIE is of komt het ziekenhuis dan ff elke dag langs om d'r eten te geven? Brondy het is met behoorlijk veel moeite hoor! Zeker omdat ik eigenlijk wel een beetje overtuigd was een positieve test in handen te hebben.... Inmiddels nog niet ongie..... Hubbie zei al dan test je morgen, maar durf niet zo goed maar ja wie weet denk ik morgen ochtend anders of wordt ik toch nog ongie Mamavandaan vreselijk zeg meis heeeeeel erg veel sterkte en dikke knuffel! Erg mooie foto. Rums ik hoop ook dat alles goed is. Hier nog steeds geen ongie..... Misschien morgen testen en anders pas zaterdag. Ben morgen vrij en ga het niet net voor mijn werk doen....dus als ik het morgen niet doe dan zaterdag pas. Thomas is mega verkouden erg snotteren en hoesten, arm ventje van me
Zo net thuis, wat een opluchting eindelijk iemand die niet zegt je geeft teveel melk, laat haar maar uithongeren etc etc. Ze dacht dat de moteriek in principe wel normaal werkt, omdat ze daar wel wat pepernoten had, hard van structuur. Het idee om daar te eten vond ze niet zo, ze zegt het is dan een andere situatie als thuis, het lijkt beter om eens thuis te komen kijken. Mbt de spraak ze zegt niet druk om maken, maar als je dingen benoemd neem je moment ervoor dat ze bij je komt met bijv een pop, dan even bezig met popje lief popje, popje kusje etc etc maar als ze dan wegloopt ook ophouden. Dus nu de belafspraak met de bloeduitskagen en advies van de arts maandag en dan neemt de logo weer kontact op
Fidel hehe 1 die verder kijkt! Idd slim om thuis te zien hoe ze doet en eet etc aangezien het daar het belangrijkste is. Hoop dat je snel weer wat hoort.
LEDENSTOP Micchan - 19 jaar - 1e kindje - ZWANGER Liesken - 27 jaar - 3e kindje - ZWANGER (Joas dec '10 en Aniek mei '12) Ytest - 26 jaar - 2e kindje - ZWANGER (Y.lana april '13) Mamainthefuture - 26 jaar 2e kindje ZWANGER (Thomas juni '13) Kapitein - 23jaar - 1e kindje - september 2013 zusteryvonne - 33 jaar - 2e kindje - december 2013 (Kyan maart '13) Adriana85 - 27 jaar - 2e kindje -januari (Siem feb '12) Brondy - 28 jaar - 2e kindje - jan/feb 2014 (S. sept '12) Behappy - 21 jaar - 2e kindje - eind februari (J.aylin nov '12) mamavandaan - 28 jaar - 2e kindje - mei (Daan Feb '09) rums - 26 jaar - 2e kindje - juni (Elian maart '13) fidel2010 - 28 jaar - 2e kindje herfst (Willemijn april '12) LEDENSTOP
@fidel Mooi dat dat wel een fijn gesprek was. @mitf Hahahah, maar nu toch nog een x getest en hier kom je niet meer onderuit. Ook na de 1e ronde toch?? Tjonge jonge wat hebben jullie een geluk allemaal zeg @mama van daan Ah getsie, wat een verdrietig nieuws zeg. Alvast heel veel sterkte. Hopelijk lijdt hij niet al te veel. Niet leuk dit. Maar hou vast aan al die mooie herinneringen. Nou ik moet nog even wachten, tot we het weten. Ik heb de lijst even aangepast. Mijzelf alvast op jan/feb 2014 gezet. Want als het nu niet gelukt is, dan gaan we dan pas weer verder. Maar goed, zeg mijzelf steeds, het is niet erg als t nu niet raak is, dan kan ik met het kerstgala tenminste lekker drinken en eten wat ik wil. Hebben geen idee wat er geserveerd wordt, dus dat is altijd spannend. Ik rij sowieso terug naar huis, elk jaar weer, want het is manliefs feestje. En ik vind het altijd zonde geld om in een hotel te slapen alleen om te kunnen drinken.
Bronst ja denk het ook! Dank je wel ben nog steeds misselijk maar vind het nu niet meer erg Hihi Dank je voor het lijstje ik kon hem al niet vinden Ja eerste ronde. Ik duim stiekem dat het wel nu raak is voor jou
Aangepast Ytest Haha ja maar nu zit er nog korter tussen!! wanneer was jij toen uitgerekend?? ik namelijk 21-6-2013 (Thomas is 3 weken te vroeg gekomen) nu zit er maar 3 weekjes tussen dus als jij later bevalt en ik eerder kan het zelfs nog op de zelfde datum whahahah! dat zou leuk zijn!
Haha nouuu, dat lijkt me niet zo verstandig, zoiets zwaars zo vroeg.. Vind kroketten erg lekker, maar niet zo lekker dat ik ze nog een keertje weer terug wil zien, zullen we maar zeggen. Haha ja precies, grrrr! Moest me echt enorm inhouden de hele tijd, haha. Die vrouw die de echo deed zat ook maar de hele tijd 'Ahhhh, kijk dat neusje, zie dat duimpje, ahhh lig nou even stil kleine meid, ik hou toch van je, waarom hou je nou niet van mij ' In het begin vond ik het heel lief, maar na een tijdje dacht ik echt MENS, DOE JE WERK, -IK- HOU VAN M'N KIND, JIJ NIET, GRRRR :x:x:x Nu weer terug op 7 april.. Ahhh lief van je, doe m'n best haha. (Heb geen rust in m'n kont de laatste tijd) Haaaahahaha, ben blij dat het in ieder geval vermakelijk was Kan er inmiddels zelf ook wel om lachen hoor, haha. Dankjewel! Ja precies, grrrr! Duw 'm de volgende keer denk maar in hun gezicht Ahhh lief van je! Vond het wel super om alles zo duidelijk te kunnen zien hoor, ook met inzoomen en uitzoomen en echt lichaamsdeel voor lichaamsdeel alles rustig bekijken in plaats van *KWAK GEL, APPARAAT, KIJKDAARISZEJAZEGROEITGOEDHOOR, AFVEGEN, KLAAR* (Ik zou bijna een heil-positie aannemen, maar da's weer erg grof he ), en vind het natuurlijk alleen maar leuk dat de kleine zo beweeglijk is i.p.v. een dooie dropperd die daar maar een beetje ligt te liggen (hoewel ze dat geruuuust mag doen als ze eenmaal uit m'n buik is ), maar daardoor net even ietsje te lang.. Gelukkig maakt de kleine er zelf elke dag een feestje van, dus parties genoeg hier Dankjewel Mamavandaan dikke knuffel, wat verdrietig Mamaf JAAAAAAAAAAAA, GEFELICITEEEERD! LEUKLEUKLEUK
Micchan ja dank je wel Haha ja is denk ik ook niet lekker 3 keer op een dag kroket eten haha. Ow echt zeer frustrerend zeg, sommige zijn aardig een leuk maar bij andere denk je houd je kop! Bekend ik moest ook rustig aan doen maar kon totaal niet stil zitten!
Hahaha zit rustig te lezen na mijn laatste berichtje. Zie ik mamaf een nieuwe banner en ja hoor ZWANGER! Gefeliciteerd!!! wauw!
Adriana en Rums dank jullie wel zo onwerkelijk. Pas 3-1 eerste echo, wachten wachten wachten.... Ben dan 8+5
Leuk hoor! En dat is dus nog even afzien. Wanneer ben je volgens je berekening uitgerekend? Hier verder. Het boventandje van mijn zoontje was precies bij 9 maand door en nu zitten we in de fase knarsetanden aaa. Ik maak elke 2e van de maand een foto van hem. En op de foto van afgelopen maandag kun je ook zien dat naast de twee ondertanden ook een tandje doorschijnt. Verder heeft ie zijn billen kapot maar merk gelukkig niet veel aan zijn gedrag. En verder ik ben zo bang dat hij alsnog in een spreibroek moet!