Dit is toch gewoon slordig?!

Discussie in 'Zwangerschap' gestart door Jindster, 3 jul 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Jindster

    Jindster Actief lid

    10 aug 2011
    412
    0
    0
    NULL
    rotterdam
    Even een momentje ben vandaag toch eens een partij over de zeik geraakt bij de verloskundige!!! Het gaat om het volgende. Met 16 weken een echo gehad alles was goed met de kleine maar had een tijdelijke vervaning van de verloskundige okee dat kan geen probleem. Echter heb ik toen alleen een boekje mee gekregen over het regelen van de kraamhulp dit is ons eerste kindje dus je hoopt en gaat er vanuit dat je in goede handen ben bij haar. Toen begon ze over de 20 weken echo en zei ze dat je die medische echo gewoon in de praktijk kan doen. Dus ik vandaag vol zenuwen naar die 20 weken echo met me moeder en schoonmoeder omdat me man op dit moment op uitzending is. Kom ik daar en vraagt me huidige verloskundige en..... Heb je al een 20 weken echo laten maken medisch? Dus ik zeg nee die kom ik vandaag hier doen! Zit me aan te kijken of ze water ziet branden en zegt ze nou dat lijkt me stug want dat kan hier helemaal niet!!! Zitten we daar met ons peen en uien gezicht!! Toch ongelovelijk!!! Ja nouja mijn excuus voor mijn andere collega zegt ze nog en ja we kunnen nog wel even naar de kleinr kijken maar ik kan geen afwijkingen zien daar zijn wij niet in gespecialiseerd. Dus zet ze dat apparaat op me buik en echt waar ik stond binnen 10 min weer buiten zonder dat ze me dingen nog uitgelegd heeft echo's van de kleine die onduidelijk zijn en een boekje in me handen geduwd van ja die moet je bellen voor je medische echo! Geen bloeddruk gemeten niets. Echt te belachelijk!! Ik was eigenlijk een beetje overrompeld maar toen alles gezakt was en ik thuis was heb ik de verloskundige nov wel opgebeld eb dat ik dit gewoon schofterig vind!! Ik ben zelf maar naar dat centrum gereden om een afspraak te maken en kan pas volgende week vrijdag terrecht. En dan ben ik al bijna 22 weken... Het is toch gewoon te belachelijk of ben ik nou gek?!! ZO hehe alles er even uit gegooid en ben opgelucht haha hebben jullie zoiets ook weleens meegemaakt of ben ik de enige?

    Ps sorry voor me lange verhaal!!!

    Liefs
     
  2. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.824
    19.145
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Dat is inderdaad erg slordig! En ik vind (bijna) 22 weken ook best laat voor een 20 weken echo. Ik weet nog dat het bij ons echt uiterlijk voor de 21 weken grens moest.

    Verder is er niks meer aan te doen natuurlijk. Goed dat ze haar excuus heeft aangeboden. Maar ja; daar koop je natuurlijk niks voor.
     
  3. Wachtende

    Wachtende Fanatiek lid

    29 nov 2011
    4.414
    0
    0
    Dat is zeker niet netjes !
    Ik zou nog een ander centrum bellen en het uitleggen, misschien dat je ergens eerder terecht kan? Misschien het ziekenhuis?
     
  4. mar9

    mar9 Actief lid

    28 okt 2011
    348
    0
    0
    NULL
    NULL
    Idd zeker niet netjes, en balen dat je moeder en schoonmoeder dus bijna voor niks zijn gekomen! Alleen 1 tip, bij de medische echo mag je maar 1 iemand meenemen!
     
  5. droepie

    droepie Actief lid

    3 jun 2012
    195
    0
    0
    NULL
    NULL
    Dat is zeker slordig hier ook een uiterlijk 21 weken voor een medische echo.
    Ik mocht ook maar 1 iemand mee nemen naar die echo maar misschien dat dat overal anders is
     
  6. Deerne85

    Deerne85 Fanatiek lid

    10 mei 2012
    1.681
    0
    0
    Hier kon het wel gewoon in de verloskundigenpraktijk, en ik mocht maximaal 3 mensen meenemen. Verder vind ik het inderdaad heel vreemd hoor dat je zo behandeld bent!! :$
     
  7. Justy

    Justy Fanatiek lid

    12 jul 2011
    3.548
    0
    0
    Dit kan idd echt niet. Ik vind dat de vk dan wel ff voor je had kunnen bellen om een spoed afspraak te maken. Kan je dat niet alsnog aan haar vragen?
     
  8. ukoldaatje

    ukoldaatje VIP lid

    2 feb 2008
    5.082
    0
    0
    Nou dat was wel precies wel mijn gedachte. Zij maken die fout, laat ze dan zorgen dat je met spoed er tussen kan ergens.

    Ik ging ook tegen de 22 weken, maar ivm overgewicht dan zien ze meer dan rond de 20 weken.
     
  9. sprits

    sprits Fanatiek lid

    21 feb 2011
    3.917
    376
    83
    Ik zou idd ook om een spoed vragen, 22 weken is laat voor deze echo! Vind het niet kunnen, deze gang van zaken. Je bereid je er op voor en dan krijg je dit.
    Succes meid en ik hoop dat je eerder terecht kan!
     
  10. Rozeroos

    Rozeroos Niet meer actief

    Ik snap dat je ontzettend kwaad bent hierom, wat een wan beleid. Mijn echo was met 21w en moest daarvoor ruim 4 weken van te voren een afspraak maken. Als je niet terrecht kan waarheen je bent verwezen, kijk dan of je ergens anders terrecht kan. Soms doen particulieren het ook, maar moet je dan je gegevens van je verzekering meenemen en soms vooruit betalen dat je het later terug krijgt.
     
  11. Evie10

    Evie10 Bekend lid

    28 feb 2012
    672
    0
    0
    Nederland
    Dat is echt slordig! Wij kregen met de eerste echo al de info mee en 3 of 4 adressen waar we de 20 weken echo kunnen laten doen. Nou krijgen we zaterdag de termijn en kunnen daarna gelijk bellen voor een afspraak.
     
  12. tulip

    tulip Niet meer actief

    Dat is idd niet netjes. Ik zou nog ergens heenbellen desnoods het ziekenhuis en,het verhaal uitleggen. Waarschijnlijk zal alles met je kindje wel in orde zijn maar als dat niet zo is wordt met 22 weken die termijn wel erg krap.
    En anders moet je vk deze week maar ergens een plekje voor je regelen.
     
  13. Moekje

    Moekje Fanatiek lid

    29 apr 2012
    1.021
    1
    38
    NULL
    Zuid-Holland
    Ik had in eerste instantie een de 20 weken echo geplant staan op een datum waarop ik later op vakantie wilde.
    Ik bellen met het ziekenhuis om te vragen of de echo een week naar voren of naar achteren kon, toen zij ze dat ze de voorkeur geven om het echt in de 20ste week te doen omdat het niet voor niets een 20-weken echo is.
    Wanneer je verder bent kan het zijn dat je kindje al weer wat groter is en ze dus niet alles kunnen zien....
    Ik vind het idd erg slordig hoe ze je behandeld hebben, de invaller kan waarschijnlijk wel medische echo's uitvoeren in de praktijk waar zij normaal gezien werkt.
    Waarschijnlijk is zij er vanuit gegaan dat het in die praktijk ook mogelijk was.... Ik vind het een kwalijke zaak van je VK dat zij haar praktijk over laat aan een niet goed geïnstrueerde vervanger.
    Ik zou haar idd opbellen dat zij een spoed afspraak voor je regelt, dat is ze jou wel verschuldigd.

    @ukoldaatje ik kamp ook met overgewicht maar met 19 weken en 6 dagen was alles prima te zien. Alleen lag de kleine strak tegen de placenta aan waardoor er geen vloeistof tussen zat en ze het ruggetje niet goed konden zien.... maar dat is een moment opname en had neits te maken met mijn gewicht..... ;)
     
  14. Theertje

    Theertje Bekend lid

    26 jan 2012
    734
    0
    0
    huismama
    Kan me voorstellen dat je kwaad bent . En zou ook aan de vk vragen of ze bellen met een spoedverwijzing.
    Nu moet ik wel zeggen dat mijn verloskundige een grens aan houd van max 22 weken , dus hier zou het nog binnen de grens vallen.
     
  15. Jindster

    Jindster Actief lid

    10 aug 2011
    412
    0
    0
    NULL
    rotterdam
    Hoi hoi ik das dus aan de verloskundige gevraagd of ze voormij kon bellen en me ergens nog tussen te zetten nou dat heeft ze dus geprobeerd maar dat centrum nam niet op dus ja aggh het was dan maar pech en moet ik het zelf nog maar eens proberen dat ik zo kwaad ben geworden en gewoon zelf naar het centrum ben gereden om een afspraak te maken!! Pfff
     
  16. Jindster

    Jindster Actief lid

    10 aug 2011
    412
    0
    0
    NULL
    rotterdam
    Goed idee van jullie om misschien te kijken naar ander centrum ja ik kreeg 3 echo's mee om het goed te maken maar i was zo buiten en ze deed daadwerkelijk geen ene moeite om het goed te maken maar even naar een andere vk is ook niet meer makkelijk toch op dit termijn ben dr echt wel even helemaal klaar mee! En kunnen ze wel zeggen ja alles ziet er mooi uit maar als die doos geen afwijkingen kan zien omdat ze daar niet in gespecialiseerd is dan heb je er nog nix aan! Echt te belachelijk gewoon dus ga nu even bellen of ze miss nog bij een ander centrum aangesloten zijn waar ze eventueel eerder plek hebben want wil gewoon weten of alles goed is met ons kleintje!!!
     
  17. vivianbraak

    vivianbraak Niet meer actief

    Nee dat is inderdaad niet netjes!
     
  18. ukoldaatje

    ukoldaatje VIP lid

    2 feb 2008
    5.082
    0
    0


    Ik heb het advies van het ziekenhuis opgevolgd, en zij hebben me met 22 weken rond ingepland toen.

    Maar dat was puur en alleen omdat ze dan beter beeld hadden. Moet zeggen scherm was kraakhelder dus ik geloof ook wel dat het gelukt was 2 weken ervoor hoor.
     
  19. Jindster

    Jindster Actief lid

    10 aug 2011
    412
    0
    0
    NULL
    rotterdam
    nou ik heb gebeld!! eerst naar de vk en gezegd dat het me dwars zit en schofterig vind hoe ze ons gister behandeld hebben. heb naar het ziekenhuis gebeld en kan nu aankomende maandag dus dat scheelt toch bijna een week ipv bij het medischcentrum waar ik vrijdag dan pas terrecht kon. de vk zei dat ik het dan maar zelf moest regelen als ik eerder wilde. dus bij deze!!
     
  20. tulip

    tulip Niet meer actief

    ik vind dit echt geen stijl van een vk hoor. Je moet wel vertrouwen in zo iemand hebben als ze straks je kindje moeten halen..
     

Deel Deze Pagina