Waar hebben jullie je positiekleding gekocht? Ik ben een beetje op zoek naar leuke hippe vrolijke makkelijk zittende kleding. Normaal gesproken draag ik graag merken als Esprit, Mexx, King Louie en Desigual. Mijn figuur is een beetje lastig. Van onder is het regelmatig maat 42 (brede bovenbenen/heupen) van boven is het M (maat 38/40). Ik ben al aan het neuzen op marktplaats. Dus die tip hoeft niet meer. Maar ik ben vooral op zoek naar leuke internetwinkeltjes of andere winkels in de regio Utrecht/Haarlem. Van de zomer gaan we naar Spanje, dus ik ben eigenlijk op zoek naar makkelijk te combineren jurkjes, broeken, rokken, topjes ed. En bestaan er ook maxijurken voor zwangere vrouwen! (ben helemaal gek van maxijurken)
Ik heb het meeste van marktplaats een heel pakket voor 50 euro toen, na mn 1e zwangerschap heb ik een deel weer verkochht wat ik nooit gedragen had. En voor een paar aanvullingen koop ik voornamelijk bij miss etam en C&A. Noppies is ook erg mooi maar wel duur. Is ook afhankelijk van waar je 't voor nodig hebt, heb je een sjieke baan, dan heb je duurdere kleren nodig als wanneer je het wel okay vind.
Heb nu ook op een aantal dingen geboden op marktplaats. Echt nette kleding heb ik niet nodig in het basisonderwijs Noppies is wel leuk inderdaad. Het nadeel van marktplaats is, dat er best wel veel op staat, maar dat het over het algemeen grijs, grauw en donkerblauw is. Ik zoek ook leuke hippe vrolijke dingen. Ik denk dat een aantal dingen die nu in mijn kast liggen best nog lang draagbaar zijn hoor. Veel jurkjes die stretchen en dergelijke. Ik ga nog even bij Noppies kijken! Thanks!
ik heb al een paar keer wat besteld op de website van ikenmijnkind.nl snelle service en heel leuke prijsjes!
nouw, ik heb zelf maat 44 in broeken, ik zweer bij mamma licious, zitten heeeeerlijk! Shirts heb ik gewoon bij m&s mis etam, V&D enz enz gehaald... Tuniekjes idem.. had ook nog wel het een en ander wat kan met dikke buik!
Ik heb zelf geen kleding gekocht via internet omdat ik vaak zit met maten en of het dan wel goed past. De positiekleding die ik heb gekocht heb ik gehaald bij Prenatal en Miss Etam, het laatste is niet duur en goed te doen. Ze hebben alleen geen grote assortiment in de winkel waar ik kom.
Via internet. Mamalicious vind ik een leuk merk van positiekleding. Lijkt een beetje op esprit kleding (edc) die ik normaal vaak draag. Leuke kleurige shirtjes. Ff googlen op 'mamalicious' en 'outlet'. Dan kun je kleding bestellen die veel goedkoper is dan in de winkel! Volgens mij ook via de site ikenmijnkind.nl. Zeer goedkoop en goede service
King Louie heeft een hoop heeeeeeel rekbare jurkjes, die errug geschikt zijn om gewoon tijdens je zwangerschap door te dragen
Normaal ben ik er niet zo'n fan van, maar ben nu goed(koop) geslaagd bij de H&M, voornamelijk zomertruitjes.
En die is ook niet zo duur, H&M. Kom er ook eigenlijk nauwelijks. Die winkel hangt zo vol, vreselijk. Je kan er nooit wat vinden, want ze hebben werkelijk alles in de winkel hangen. Heb altijd het idee dat ze geen magazijn hebben ofzo.
ik heb zo ongeveer de hele zwangerschap jurkjes gedragen, alleen wat zwangerschapsleggings gekocht voor als het minder weer was en klaar. Ik was begonnen met een paar broeken maar men wat een gehijs, ik heb alle bovenstaande merken geprobeerd, van goedkoop tot duur. Ze zitten alleen lekker als je buik een beetjhe de gemiddelde 30 weken groottte heeft, ik had zo'n enorme buik dat ik niets meer van strak eromheen kon verdragen. Wat nog een leuk merk is in Tante Betsy, lijkt een beetje op King Louie, beiden erg leuke en fleurige jurkjes, ook in effen zwart.
Qua shirts heb ik niet zo'n voorkeur voor een bepaald merk, als ik het leuk vind en het past is het prima. Maar broeken!!! Manalicious en lovefortwo. Iets duurder maar zit stukken beter dan ca/hm/missetam. Esprit heeft ook zwangerschapskleding, heb er een spijkerbroek van maar zit niet bij mijn favorieten.
Ik heb Noppies en Queenmum broek en 2 zs leggings van miss etam Verder koop ik tot nu toe gewoon erg rekbare kleding. Heb ook kleding uit de reguliere collecties met veel rek. Moet ie wel veel kunnen hebben anders gaan die naden aan de zijkant scheef trekken. Heb trouwens ok een zs truitje van Esprit maar die ziet eruit als een normaal truitje en trekt ook scheef. In die van Noppies zat extra ruimte voor aan de zijkanten wat die van Esprit niet had.
Ik heb een broek van Noppies. Verder shirtjes van mammalicious. Helaas niet hier in de plaats te koop. Heb nu best weinig kom ik achter. Draag de hele week zowat hetzelfde met steeds weer wassen. Op internet vind ik moeilijk met de maat, dan moet je het makkelijk terug kunnen sturen zeg maar. Ook dat combineren vind ik zo moeilijk.. heb nu maar 1 vestje erover heen..
Ik koop veel bij H&M. Prenatal voor wat mooiere kleding. Miss Etam vind ik niets. Niet mijn smaak en te kleine collectie. Hiernaast ook gewoon veel lange hemden, niet specifiek positie. Zo kan ik nog een aantal shirts aan blijven trekken. Hema heeft ook betaalbare mama kleding.