zwanger, echo niets te zien :-(

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door esya17, 5 jan 2016.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. esya17

    esya17 Lid

    18 jan 2013
    37
    0
    6
    NULL
    NULL
    Hallo dames,

    Op 9 dec 2015 had ik een positieve ovulatietest, normaal gezien was mijn NOD op 22 dec 2015, op die dag kreeg ik bruin/ rood bloedverlies dus ik dacht ik ben dan toch ongesteld geworden..
    Het bloedverlies was dezelfde dag over en donderdag 24/12/2015 een zwangerschapstest gedaan en die gaf een licht streepje..
    Op 29/12/2015 opnieuw weer licht bloedverlies, direct een test gedaan en die was al weer wat donkerder. Op 1 januari 2016 een Clearblue test gedaan en die gaf aan zwanger 2-3.. gelukkig ik was blij alleen telkens dat bloedverlies baarde mij wel wat zorgen.. beetje aan het uitrekenen gegaan en ik zou normaal gezien morgen 6 weken zwanger moeten zijn..
    Gistermiddag krampen en opnieuw bloedverlies, ik raakte weer in de stress en heb de VK gebeld, zou pas 14/1/2016 een echo krijgen maar mocht nu vanmorgen al terecht...
    En ja daar aangekomen, natuurlijk erg zenuwachtig..
    De VK kon nog niet veel zien, twijfelde enorm of het wel goed was, moet nu pas over 4 weken terug komen.. manlief vroeg naar de kansen, tja 50/50 zei ie alleen moest miskraam zeker niet uitsluiten..
    voel me nu dus heel erg onzeker, het is ons derde kindje en bij de vorige 2 zwangerschappen geen bloedverlies gehad..
    Herkent iemand dit verhaal? Ik denk dat de innesteling vrij laat was aangezien mijn ovulatie om en nabij 9 dec was..
     
  2. Kola

    Kola Bekend lid

    3 feb 2015
    604
    0
    0
    Je bent pas 5 wk als ik snel reken... Dan is er ook eigenlijk weinig te zien... En als de innesteling wat later is geweest is t helemaal vroeg om wat op de echo te zien..
    Spannend. Hopelijk volgende week wel n mooie echo
     
  3. esya17

    esya17 Lid

    18 jan 2013
    37
    0
    6
    NULL
    NULL
    en met 5 weken zie je dan nog niks? ik hoop inderdaad bij de volgende echo wel wat.
    VK heeft net gebeld en wil toch eerder dan 4 weken een afspraak nu vrijdag 22 januari.. hoop het zo!
     
  4. Tiess85

    Tiess85 Actief lid

    2 jan 2016
    144
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wat een onzekerheid maar idd met 5 weken valt er volgens mij nog weinig te zien. Vond het al onmenselijk dat ze jullie 4 weken in onzekerheid wouden laten zitten. Fijn dat je nu eerder mag.
     
  5. Tiess85

    Tiess85 Actief lid

    2 jan 2016
    144
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heb je trouwens een inwendige echo gehad? En heb je helderrood bloedverlies?
     
  6. esya17

    esya17 Lid

    18 jan 2013
    37
    0
    6
    NULL
    NULL
    Ik heb dus de hele tijd gedacht dat ik morgen 6 weken zou zijn maar klinkt nu dus logischer dat het 5 weken zou zijn.. vinden jullie het niet raar dat mijn positieve ovulatietest rond 8 / 9 dec al was.. dan heeft het eitje toch wel heel lang er over gedaan om te nestelen of niet?
    Ik heb lichtrose soms beetje bruin bloedverlies, goed op te vangen met een inlegkruisje maar je schrikt toch telkens weer... nu sinds gister einde middag helemaal niks meer..
    ben zelf ook niet super positief omdat de VK ook niet echt hoopvol was..

    ja heb inwendige echo gehad
     
  7. Tiess85

    Tiess85 Actief lid

    2 jan 2016
    144
    0
    0
    NULL
    NULL
    Oké, als je ovulatietest 9 december positief was is je eisprong wrs geweest op 11 december. Je zou dan nu 5 weken en 4 dagen kunnen zijn. . RoZe en bruin bloed hoeft volgens mij nog niks te zeggen. Bij mij begon mijn tweede miskraam wel met roze bloed en aantal dagen en dan weer een dag niks, toen weer roze en toen brak de menstruatie door. Misschien een idee om nog een cb test te doen, dat heb ik toen ook gedaan met 5 weken. . Er kwam toen 1-2 weken te staan, mijn kruidvat testen werden ook lichter. Zo heb ik mij dus voorbereid dat het een miskraam werd.
     
  8. Loving

    Loving Bekend lid

    24 apr 2008
    904
    0
    16
    Hebben ze gekeken naar bbz? Ik wil je zeker niet bang maken, maar bij mijn schoonzus verliep het zo: ze had een positieve test met 5 weken maar begon bloed te verliezen een paar dagen erna. Voor echo controle geweest en de vk zei dat ze dacht dat het een miskraam was want ze kon niks zien. Totdat mn schoonzus weer een paar dagen later enorme buikpijn kreeg en bleek dat ze een bbz had, waar ze tijdens de echo controle niet naar hadden gekeken.
     
  9. esya17

    esya17 Lid

    18 jan 2013
    37
    0
    6
    NULL
    NULL
    1 januari stond er op de CB test nog 2-3, ik laat het maar even zo.. wil liever niet meer testen..
    @Tiess85, ik begrijp dat jij meerdere miskramen hebt gehad? Lijkt het dan op een menstruatie of komt er ook echt 'iets' mee uit?
    @loving, volgens de VK geen bbz, is wel naar gekeken..
    bedankt voor al jullie reacties, wachten duurt soms zo lang :(
     
  10. Loving

    Loving Bekend lid

    24 apr 2008
    904
    0
    16
    Fijn dat er naar BBZ is gekeken.
    Sterkte met wachten, dat kan inderdaad lang duren dan.
     
  11. aninaja

    aninaja Niet meer actief

    Bij mij stond ook 2-3 weken, maar het was toch echt 1-2 week. Maar goed. Succes met wachten!;)
     
  12. Tiess85

    Tiess85 Actief lid

    2 jan 2016
    144
    0
    0
    NULL
    NULL
    Klopt, de keer met 5 weken was het niets meer dan een normale menstruatie..
     
  13. nicole1987

    nicole1987 Fanatiek lid

    19 sep 2015
    3.027
    970
    113
    Vrouw
    brabant
    Ik heb ook een vroege echo gehad bij 5 weken plus 4 dagen en daar was wel een holte te zien met een klein soort eitje/vruchtje erin en zelf met hartactie.. maar goed misschien was het nog net wat te vroeg bij jou.. even afwachten helaas.succea!
     
  14. esya17

    esya17 Lid

    18 jan 2013
    37
    0
    6
    NULL
    NULL
    Tja we zullen het zien... Die onzekerheid blijft .. Gisteren juist afspraak gemaakt omdat ik weer bloedverlies had.. Maar achteraf gezien had ik beter niet kunnen gaan want weet eigenlijk nog niks..
    Vandaag ook totaal geen krampen of bloed te zien..
     

Deel Deze Pagina